Керівник Drаgоn Age відкрив власну ігротворчу студію

Майк Ледлоу — колишній творчий керівник серії Dragon Age. На жаль, він змушений був покинути свою посаду в 2017 році і пішов у Ubisoft Quebec, де працював над неанонсованим проектом. Але й там ігротворець надовго не затримався, і 31 січня цього року покинув Ubisoft. Про це Майк того ж дня повідомив у своєму твіттері.

Попри все він не здався, і вирішив піти власним шляхом. Майк заснував нову ігротворчу студію, а заодно захопив із собою кілька колег з попередніх місць праці — розробників, які працювали у Ubisoft та Bioware. Розташовано офіс нової компанії там же, де і колишнє місце роботи Майка, у Квебеку. А назвали його студію Yellow Brick Games.

Зараз розробники вже ведуть роботу над створенням своєї першої гри. На жаль, подробиць поки що не повідомляють. Відомо лише те, що творчим керівником її розробки буде ґеймдизайнер Assassin’s Creed: Syndicate на ім’я Фредерік Сен-Лоран. Команда Yellow Brick Games не дуже велика, тож і гра очікується не надто масштабна. Розробники хочуть зробити акцент на глибокий сюжет та занурення гравця у створений ними всесвіт.

Читайте також

У Ghost Recon Breakpoint влаштують кросовер з Rainbow Six Siege

Ghost Recon Breakpoint

Ubisoft перенесли реліз Riders Republic

Riders Republic

Ubisoft Massive працює над грою за мотивами Star Wars

Star Wars

Трилогія Mass Effect Legendary Edition вийде на початку березня

Підписка Ubisoft+ невдовзі стане частиною Game Pass

Nintendo злила дати виходу доповнень до Immortals Fenyx Rising

Під ялинку: Українські бренди та товари, які ви захочете подарувати #ҐеймериТежЛюди

Отримайте Trial Rising, Anno 1701, Starlink: Battle for Atlas та ще кілька подарунків безкоштовно! Але часу у вас на це не багато

Trials Rising

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: