«Королівська битва» — тепер і у Warface

Після виходу Playerunknown’s Battlegrounds з усіх усюд тільки й чутно було: «Королівська битва – надкрутий режим! Ми готові днями там сидіти. PUBG зробив революцію в ігровому світі.» Не дивно, що компанії, мов ті бджоли на мед, накинулися на можливість заробити додаткову частку популярності й додавали до своїх ігор «Королівську битву» (або вирішували створити свою гру, як-от Tencent). Цією дорогою пішла і Crytek зі своїм футуристичним онлайн-шутером Warface.

Чим є  «Королівська битва», думаю, і пояснювати не варто, тому поговоримо про особливості режиму, які чекатимуть на гравців Warface. За словами розробників, мапа, створена для режиму (це буде пустельна локація), стане найбільшою в грі. І все було б добре, але ґеймери, які вже змогли випробувати його (у деяких країнах вже проходить бета-тест режиму), повідомляють, що наразі режим має обмеження в 16 гравців. Малувато буде, чи не так? Окрім цього, зауважують, що замість звичного десантування з парашутом, гравців випадковим чином розкидає локацією, що, безперечно, забере в ґеймерів можливість завчасного продумування тактики.

Дати виходу оновлення з новим режимом поки не повідомляли. Відомо тільки, що з’явиться воно незабаром і перший час його активно тестуватимуть задля виправлення всіх огріхів.

Читайте також

У PUBG тестують особливо складний режим із відсутнім інтерфейсом

PUBG

Продовження PUBG перенесе гравців у майбутнє

PUBG

Влада Індії заблокувала PUBG Mobile

PUBG запрацює в 60fps не лише на PS5 і Xbox Series X

PUBG

Українська студія працює над новим режимом для PUBG

PUBG продалася накладом у понад 70 мільйонів

PUBG

У PUBG розпочалися безкоштовні вихідні

PUBG

У консольну версію PUBG додадуть ботів

PUBG Karakin

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: