Lenovo презентує нове покоління планшетів на Android для домашніх задач та розваг

Компанія Lenovo представляє нове покоління планшетів на ОС Android, орієнтованих на домашнє використання, для спілкування та розваг. Серед новинок – моделі Lenovo Tab E7, Lenovo Tab E8, Lenovo Tab E10, а також преміальні планшети Lenovo Tab M10 і Lenovo Tab P10. Ставши продовженням популярних лінійок, планшети пропонують користувачам новий рівень можливостей та комфорту за рахунок потужніших процесорів, зменшеної товщини та ваги, а також акценту на домашньому використанні.

Щоб обрати вдалий пристрій необхідно врахувати велику кількість факторів, серед яких мобільність, доступна ціна та орієнтованість на дітей. Нове покоління планшетів Lenovo дає можливість обрати відповідне рішення для родин із різними потребами та можливостями. Серед ключових особливостей нового модельного ряду варто відзначити:

  • доступність для родин із різними фінансовими можливостями
  • сімейні функції, такі як спеціалізований дитячий контент і персональні профілі для різних користувачів
  • висока продуктивність і вигідне співвідношення ціни та якості.

Lenovo Tab E7, Lenovo Tab E8 і Lenovo Tab E10: універсальні планшети на будь-який бюджет

Завдяки новій серії планшетів Lenovo, практично кожна родина зможе обрати пристрій за своїми потребами та бюджетом. Планшет початкового рівня Lenovo Tab E7 розроблений спеціально для тих, хто прагне отримати максимум функцій за доступною ціною. У нього тонкий та елегантний профіль, пристрій працює на ОС Android Oreo Go Edition, що значно зменшує вагу додатків і збільшує вільне місце у вбудованому сховищі, а також оптимізує роботу популярних програм. Планшет оснащений екраном діагоналлю 7 дюймів, його товщина – 10,33 мм, завдяки чому його зручно брати з собою, не жертвуючи високою автономність. Новинка тримає заряд еквівалентно 5 годинам безперервного перегляду відео.

Lenovo Tab E7

Lenovo Tab E7

Великим родинам варто звернути увагу на модель Lenovo Tab E8, яка дозволяє кільком користувачам заводити персональні профілі з окремими сховищами та налаштуваннями інтерфейсу. Lenovo Tab E8 пропонує також можливість комфортного перегляду відео, завдяки HD-дисплею діагоналлю 8 дюймів, який гарантує яскраве та натуралістичне зображення, і аудіо з технологією об’ємного звучання Dolby Atmos, котра дозволяє отримувати задоволення від кіно, не виходячи з дому. Lenovo Tab E8 має товщину лише від 8,9 мм і важить 320 г, що, разом із батареєю на 10 годин перегляду відео без підзарядки, робить модель чудовим вибором для подорожей.

Lenovo Tab E8

Lenovo Tab E8

Модель Lenovo Tab E10 розроблена з урахуванням потреб тих родин, яким необхідний планшет із хорошим екраном та якістю звуку для перегляду мультимедійного контенту. Планшет оснащений HD-екраном діагоналлю 10 дюймів, двома фронтальними динаміками з технологією Dolby Atmos та процесором Qualcomm Snapdragon 210. Lenovo Tab E8 і Lenovo Tab E10 мають 5-мп основні камери з автофокусом і 2-мп фронтальні камери з фіксованим фокусом.

Lenovo Tab E10

Lenovo Tab M10: родинний планшет для всіх поколінь

Сучасним родинам, що постійно користуються гаджетами вдома і під час подорожей, сподобається модель Lenovo Tab M10, яка пропонує широкі мультимедійні можливості. Цей 10-дюймовий планшет достатньо тонкий і легкий, щоб власникам було зручно всюди брати його з собою, і при цьому він має високу продуктивність за рахунок 8-ядерного процесору Qualcomm Snapdragon з тактовою частотою 1,8 ГГц. Яскравий Full HD-дисплей та технологія Dolby Atmos дозволяють із комфортом переглядати кінофільми і мультимедійний контент за будь-яких умов – як вдома, так і у дорозі.

Lenovo Tab M10

Lenovo Tab M10

Lenovo Tab P10: планшет для найвимогливіших користувачів

Родини, що використовують планшети для ресурсномістких завдань, мають звернути увагу на преміальний Lenovo Tab P10. Цей Android-планшет по-новому розкриває можливості сімейних ґаджетів, пропонуючи користувачам надзвичайно привабливий дизайн корпусу з суцільнометалевою рамкою, подвійним склом і тонкими рамками екрану. Планшет має товщину лише 7 мм, а важить 440 г. Він випускається в чорному або білому варіантах із сяючою обробкою скляних поверхонь.

Однак по-справжньому Lenovo Tab P10 проявляє себе в розважальних додатках. Чотири динаміки з підтримкою Dolby Atmos створюють надзвичайно насичений та об’ємний звук, а 8-мп основна камера з автофокусом і 5-мп фронтальна камера гарантують високу якість зображення під час відеодзвінків.

Lenovo Tab P10

Lenovo Tab P10

Презентовані Lenovo моделі планшетів пропонують користувачам широкий вибір можливостей і дозволяють обрати пристрій для дому чи подорожей з оптимальним співвідношенням технічних параметрів і ціни.

Читайте також

Lenovo запускає серію відкритих турнірів з CS:GO для українців

Мультизадачність із новим ThinkBook Plus від Lenovo

Що спільного між ноутбуком та спортивним мотоциклом?

Україна vs. Швеція: хто переміг у кібербитві з Counter-Strike: Global Offensive для дорослих

Lenovo провела турнір корпоративних команд із CS:GO серед аматорів

Lenovo презентувала нові монітори, планшети та AR-пристрої

Компанія Lenovo зібрала найдорослішу команду з CS:GO в Україні

Ageless Shooters (Lenovo)

Lenovo розпочала новий фінансовий рік подвоєнням доходу

Lenovo

Популярне