Lenovo провела турнір корпоративних команд із CS:GO серед аматорів

Компанія Lenovo провела вже традиційний турнір корпоративних команд League Legion серед аматорів у рамках фестивалю Comic Con Ukraine. Поборотися за головний кубок української бізнес-ліги зголосилося 11 команд, що були сформовані з представників компаній, любителів Counter-Strike:Global Offensive.

За результатами попереднього відбору до півфіналу увійшло 4 команди аматорів, які показали найкращі результати: Brain, Comfy team, Lenovo UA та Nimpha. Після запеклої боротьби, що тривала більше 3 годин, оголосили команду-переможця. Щасливчиками, що отримали головний приз, стали представники команди мережі магазинів “Цифровий світ Nimpha” на чолі з капітаном — Максимом Черепом.

Максим Череп. Капітан команди-переможця Nimpha

На Comic Con Ukraine відбулося 3 захопливі раунди боротьби за призовий фонд турніру. У першому півфіналі боролися команда рітейлера побутової техніки та електроніки Comfy team проти команди мережі магазинів “Цифровий світ Nimpha”, а в другому – команда мережі магазинів комп’ютерної техніки Brain та команда онлайн-порталу Lenovo UA. 

За результатами напружених баталій до фіналу вийшло дві команди: Brain та Nimpha. Фіналісти виявилися справді достойними супротивниками і до останнього боролися за перемогу. Запеклу сутичку супроводжував професійний коментатор кіберспортивних змагань Олексій “уХо” Малецький, розпалюючи азарт команд та захват вболівальників. Чимало шанувальників зібралося навколо стенду Lenovo, аби підтримати своїх фаворитів або ж просто насолодитися атмосферою кіберматчів. Переможці отримали головний кубок та приз турніру – сертифікат на 100 000 грн на придбання ноутбуків.

Читайте також

Цього року вперше не буде Major-турнірів з CS:GO

Битва десятиріччя: NAVI 2010 проти NAVI 2020

Зареєструйтесь на Devices Dreamcup з CS:GO від Logitech та магазину ґеймерського спорядження Зона51

Logitech G NCL закінчився перемогою HauntedFamily

NCL

CS:GO перейде на Source 2 наприкінці 2021 року. Та є нюанс…

VALVE банитиме гравців у яких підвисає CS:GO

Нове оновлення CS:GO не дасть вам розмінувати бомбу

Lenovo запускає серію відкритих турнірів з CS:GO для українців

Популярне