Marvel’s Avengers отримає новий контент ще нескоро

Marvel’s Avengers вистачило ненадовго. Онлайн гри вже впав до 1-2 тис одночасних гравців, пошук напарників займає пів години і схоже, що найближчим часом ситуація не покращиться. Особливо враховуючи, що розробники з Crystal Dynamics відклали найближчі великі оновлення для гри.

Сюжетне доповнення про Кейт Бішоп не з’явиться у кінці жовтня, як обіцяли раніше. Нової дати релізу все ж не назвали. Нагадаємо, DLC про Кейт стане закінченням основної кампанії Reassemble. А десь наступного року гравців чекатимуть нові персонаж, регіон мапи та сюжетна арка.

Разом із цим відклали запуск версії Marvel’s Avengers для PS5 та Xbox Series X|S. Її планували випустити разом із самими консолями, проте вирішили допрацювати. Хоча розробники втішають — “стара” версія гри працюватиме на нових консолях у режимі зворотньої сумісності. Завдяки ньому збільшиться частота кадрів і швидкість завантаження, усі ваші збереження залишаться, а ви зможете продовжити грати із власниками PS4 та Xbox One. Оновлену версію Marvel’s Avengers випустять у 2021 році.

Хоча новини і не найприємніші, розробники вирішили додати хоч якось відшкодувати гравцям вимушене очікування — з 22 жовтня по 5 листопада власники гри можуть отримати набір із 1500 кредитів, 7000 юнітів, 250 модулів, 20 ДНК-ключів і таблички для вашого профілю.

Читайте також

У Marvel’s Avengers завітає Кейт Бішоп

Marvel's Avengers

«Месники» від Square Enix провалилися у продажу

Marvel's Avengers

Косметичні предмети в Marvel’s Avengers подешевшали назавжди

На решту після фільму. Огляд Marvel’s Avengers

Релізний стрім Marvel’s Avengers

Стрім закритої бети Marvel’s Avengers

Оприлюднено системні вимоги Marvel’s Avengers

Marvel's Avengers

У Marvel’s Avengers буде і Людина-павук… але тільки на PlayStation