Nine Parchments — нова гра від творців Trine

Розробники з фінської студії Frozenbyte Games, відомі більшості ґеймерів завдяки трилогії барвистих платформерів Trine, анонсували свою нову гру — ізометричний екшн Nine Parchments.

Сюжет гри розповість нам про четвірку молодих чарівників, які вирішили не марнувати свій час на навчання і відправилися на пошуки більш легкого способу опанувати магію. А точніше, тих самих Дев’яти Пергаментів, що приховують в собі силу могутніх заклинань, на підкорення яких зазвичай потрібно було б витратити дев’ять років в Астральній Академії.

Nine Parchments зможе запропонувати гравцям кооператив на чотирьох користувачів, безліч заклинань заснованих на силах природи, випадкову генерацію монстрів та… сподіваємось багато іншого. Адже зараз, не зважаючи на свій характерний візуальний стиль, притаманний продуктам Frozenbyte, важко не помітити, що гра дуже нагадує творіння Arrowhead Game Studios під назвою Magicka. Тому залишається лише сподіватися, що гра не стане звичайним клоном і зможе продемонструвати щось дійсно особливе.

Реліз Nine Parchments запланований на 2017 рік для PC, PS4 i Xbox One.

Читайте також

Trine 4 отримає перше DLC наприкінці місяця

Trine 4: The Nightmare Prince

Стрім присвячений видавництву Vovkulaka (30.07.2020)

Освіти свою ігрову станцію разом з Aerocool Mecha ARGB

Красивіша, ніж реальність. Огляд Trine 4: The Nightmare Prince

Nintendo анонсувала Switch Lite

Square Enix E3 за версією PlayUA

Історія серії Trine #3

Trine 3: The Artifacts of Power

Історія серії Trine #2

Trine 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: