Nine Parchments — нова гра від творців Trine

Розробники з фінської студії Frozenbyte Games, відомі більшості ґеймерів завдяки трилогії барвистих платформерів Trine, анонсували свою нову гру — ізометричний екшн Nine Parchments.

Сюжет гри розповість нам про четвірку молодих чарівників, які вирішили не марнувати свій час на навчання і відправилися на пошуки більш легкого способу опанувати магію. А точніше, тих самих Дев’яти Пергаментів, що приховують в собі силу могутніх заклинань, на підкорення яких зазвичай потрібно було б витратити дев’ять років в Астральній Академії.

Nine Parchments зможе запропонувати гравцям кооператив на чотирьох користувачів, безліч заклинань заснованих на силах природи, випадкову генерацію монстрів та… сподіваємось багато іншого. Адже зараз, не зважаючи на свій характерний візуальний стиль, притаманний продуктам Frozenbyte, важко не помітити, що гра дуже нагадує творіння Arrowhead Game Studios під назвою Magicka. Тому залишається лише сподіватися, що гра не стане звичайним клоном і зможе продемонструвати щось дійсно особливе.

Реліз Nine Parchments запланований на 2017 рік для PC, PS4 i Xbox One.

Читайте також

Історія серії Trine #3

Trine 3: The Artifacts of Power

Історія серії Trine #2

Trine 2

One Piece: World Seeker вийде на Заході у 2018

One Piece

Історія серії Trine #1

Trine (2009)

Анонс The Last of Us 2 вже не за горами

Diluvion — постапокаліпсис на дні океану

Нове доповнення та PS4-версія для Neverwinter

Watch Dogs 2 анонсують на Е3

Популярне