Nordic Games змінила свою назву на THQ Nordic

Компанія Nordic Games оголосила про своє перейменування в THQ Nordic, торговельна марка якої була придбана ще в 2013 році на аукціоні, присвяченому розподілу майна вже збанкрутілого тоді видавця.

В прес-релізі компанії, стосовно перейменування, говориться: «Хоч ми і пишаємося своїм шведським походженням і досягли чималих успіхів з брендом Nordic Games, але прийшов час рухатися далі, ми вирішили взяти назву THQ. Цей крок допоможе нам досягти великих успіхів в ігровому бізнесі, ми володіємо значним портфоліо ігрових тайтлів, а з новою назвою зможемо залучити більше гравців».

Новий логотип компанії:

THQ Nordic-1200-80

Разом з новиною про зміну назви, також було повідомлено, що зараз у видавця в розробці знаходиться аж 23 проекти, про 13 з яких ще не було публічно оголошено. Більше того, чимало з цих проектів засновані саме на колишніх торговельних марках THQ, а перші новини стосовно них варто очікувати вже в найближчі місяці.

Для тих, хто забув про історію з THQ, нагадаємо. Заснована ще в 1989 році компанія (на той час Trinity Acquisition Corporation) в першу чергу відома нам з вами завдяки випуску таких чудових ігор, як Saints Row, Darksiders, S.T.A.L.K.E.R .: Тінь Чорнобиля, Metro 2033,  Red Faсtion та інших не менш популярних проектів. Незважаючи на шалений успіх в середині 2000-х, вже у 2008 році компанія відчула перші фінансові труднощі, які змусили відчутно зменшити витратний бюджет і закрити кілька внутрішніх студій. Як виявилося пізніше, це було початком кінця. Останніми цвяхами в кришку труни, якщо можна так виразитися, для колись успішного видавця, став випуск у 2011 році першого в світі консольного планшета uDraw для Xbox 360 і PlayStation 3, а також провальний запуск того ж року гри Homefront. Так чи інакше, компанія змогла проіснувати ще близько року, а в кінці 2012-го керівництво THQ було змушене оголосити про банкрутство.

В 2013 році на аукціоні, присвяченому розподілу майна збанкрутілої THQ, тоді ще мало відома широкому колу ґеймерів компанія Nordic Games, майже за п’ять мільйонів доларів придбала права на ігрові франшизи Red Faction, Darksiders, MX vs. ATV, Destroy All Humans і Titan Quest, а також саму торгову марку THQ.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Перші скріншоти нової Alone Іn The Dark

alone in the dark 1

Ось так виглядали скасовані “Месники” від THQ

Загадкова 1666 від Ubisoft знову «засвітилася»

У Baldur’s Gate 3 з новим патчем додали епілог, нові сюжетні сцени й режими складності

Baldur’s Gate 3

На Indie Cup Ukraine з’явилася нова номінація — Вибір спільноти

Through the Nightmares

Capcom готує відразу кілька ремейків Resident Evil. Наступним буде Code Veronica

Resident Evil Code: Veronica (2000)

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля отримала новий трейлер! І стала найочікуванішою грою на PC Gaming Show

S.T.A.L.K.E.R. 2

Ubisoft офіційно анонсувала перевидання Beyond Good & Evil

Beyond Good & Evil

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: