Nordic Games змінила свою назву на THQ Nordic

Компанія Nordic Games оголосила про своє перейменування в THQ Nordic, торговельна марка якої була придбана ще в 2013 році на аукціоні, присвяченому розподілу майна вже збанкрутілого тоді видавця.

В прес-релізі компанії, стосовно перейменування, говориться: «Хоч ми і пишаємося своїм шведським походженням і досягли чималих успіхів з брендом Nordic Games, але прийшов час рухатися далі, ми вирішили взяти назву THQ. Цей крок допоможе нам досягти великих успіхів в ігровому бізнесі, ми володіємо значним портфоліо ігрових тайтлів, а з новою назвою зможемо залучити більше гравців».

Новий логотип компанії:

THQ Nordic-1200-80

Разом з новиною про зміну назви, також було повідомлено, що зараз у видавця в розробці знаходиться аж 23 проекти, про 13 з яких ще не було публічно оголошено. Більше того, чимало з цих проектів засновані саме на колишніх торговельних марках THQ, а перші новини стосовно них варто очікувати вже в найближчі місяці.

Для тих, хто забув про історію з THQ, нагадаємо. Заснована ще в 1989 році компанія (на той час Trinity Acquisition Corporation) в першу чергу відома нам з вами завдяки випуску таких чудових ігор, як Saints Row, Darksiders, S.T.A.L.K.E.R .: Тінь Чорнобиля, Metro 2033,  Red Faсtion та інших не менш популярних проектів. Незважаючи на шалений успіх в середині 2000-х, вже у 2008 році компанія відчула перші фінансові труднощі, які змусили відчутно зменшити витратний бюджет і закрити кілька внутрішніх студій. Як виявилося пізніше, це було початком кінця. Останніми цвяхами в кришку труни, якщо можна так виразитися, для колись успішного видавця, став випуск у 2011 році першого в світі консольного планшета uDraw для Xbox 360 і PlayStation 3, а також провальний запуск того ж року гри Homefront. Так чи інакше, компанія змогла проіснувати ще близько року, а в кінці 2012-го керівництво THQ було змушене оголосити про банкрутство.

В 2013 році на аукціоні, присвяченому розподілу майна збанкрутілої THQ, тоді ще мало відома широкому колу ґеймерів компанія Nordic Games, майже за п’ять мільйонів доларів придбала права на ігрові франшизи Red Faction, Darksiders, MX vs. ATV, Destroy All Humans і Titan Quest, а також саму торгову марку THQ.

Читайте також

Загадкова 1666 від Ubisoft знову «засвітилася»

Fear the Wolves вийде у дочасний доступ Steam 18 липня

У Києві пройшла ІТ-конференція ASBIS HUB 2018. За участі PlayUA, звісно ж

ASBIS HUB 2018

Shenmue 1-2 вийдуть на ПК у серпні. Чим ще потішать нас ці перевидання?

Valve працює над створенням точніших інструментів, ніж SteamSpy

Мережею блукає детальний опис ігрової мапи Assassin’s Creed Odyssey

Assassin's Creed Odyssey

Українська команда перекладачів UaLT поділилася останніми новинами

Kingdom and Castles

Discord оновився та навчився запускати ігри

Discord

Популярне