Нове доповнення до Hearthstone уже вийшло!

Вихід свіжого доповнення до Hearthstone — це завжди довгоочікувана подія, до якої ретельно готуються розробники та гравці. Не стало винятком і доповнення «Кобольди та катакомби», яке вже зараз доступне для всіх охочих. Уже сьогодні відважні шукачі пригод зможуть відправитися під землю на пошуки легендарної зброї, таємних скарбів та 135 нових карт. І все це в доповненні «Кобольди та катакомби».

У доповненні «Кобольди та катакомби» гравці Hearthstone відправляться в підземелля Азероту, де лякливі кобольди протягом багатьох тисячоліть невтомно копали нові тунелі, щоби надійно сховати незліченні скарби минулого. Відважні шукачі пригод отримають могутні нові карти, зокрема легендарну зброю для кожного класу — одну з них отримає кожен, хто пройде авторизацію в грі, починаючи з сьогоднішнього дня. Окрім цього ширяться чутки про обереги — могутні магічні камінці для кожного класу, сила яких зростає з плином бою.

Кобольди зазделегідь порозставляли в катакомбах пастки та завели злючих монстрів у якості домашніх улюбленців. Та на щастя, героям не доведеться лізти під землю на самоті. Використовуючи карти з новою властивістю «Вербувальник», гравці зможуть викликати на поле випадкових істот зі своєї колоди, що дозволить переосмислити методологію створення колод.

У доповненні «Кобольди та катакомби» на гравців чекають надскладні випробування, які розмістились у новому режимі «Подорож у підземелля». Створюючи ці небезпечні експедиції, розробники Hearthstone надихалися дослідженням підземель у класичних ролівках. Кожна наступна подорож не схожа на попередні. Сміливці, що наважаться прийняти виклик та успішно закінчать низку завдань, отримають три безкоштовні комплекти карт доповнення «Кобольди та катакомби». Успішно впоравшись із завданням кожним із дев’яти класів, гравці отримають сорочку для карт «Свічковий Король», яка стане доказом їхньої вправності.

Доповнення «Кобольди та катакомби» вийде на всіх підтримуваних грою платформах. Комплекти карт можна придбати як окремо, так і пачками зі знижкою у внутрішньоігровому магазині. На честь виходу доповнення «Кобольди та катакомби», усі гравці Hearthstone отримають три комплекти карт у подарунок. Тому поспішайте випробувати нове доповнення, й успіхів вам у підкоренні підземель!

Читайте також

Зустрічайте переможця HCT World Championship 2019

Підсумки BlizzCon 2018 — PlayNews #346

Overwatch

Підсумки фестивалю Blizzcon 2018

Blizzcon 2018

Стрім Hearthstone в гості до Кобольдів

Обираємо найпомітніший прогрес | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Blizzard створює новорічну казку у своїх проектах

Blizzard winter event

Blizzcon 2017 DLC — PlayNews #307

Blizzcon 2017

Blizzcon 2017: Hearthstone

Hearthstone: Kobolds and Catacombs

Популярне