Нове доповнення до Hearthstone уже вийшло!

Вихід свіжого доповнення до Hearthstone — це завжди довгоочікувана подія, до якої ретельно готуються розробники та гравці. Не стало винятком і доповнення «Кобольди та катакомби», яке вже зараз доступне для всіх охочих. Уже сьогодні відважні шукачі пригод зможуть відправитися під землю на пошуки легендарної зброї, таємних скарбів та 135 нових карт. І все це в доповненні «Кобольди та катакомби».

У доповненні «Кобольди та катакомби» гравці Hearthstone відправляться в підземелля Азероту, де лякливі кобольди протягом багатьох тисячоліть невтомно копали нові тунелі, щоби надійно сховати незліченні скарби минулого. Відважні шукачі пригод отримають могутні нові карти, зокрема легендарну зброю для кожного класу — одну з них отримає кожен, хто пройде авторизацію в грі, починаючи з сьогоднішнього дня. Окрім цього ширяться чутки про обереги — могутні магічні камінці для кожного класу, сила яких зростає з плином бою.

Кобольди зазделегідь порозставляли в катакомбах пастки та завели злючих монстрів у якості домашніх улюбленців. Та на щастя, героям не доведеться лізти під землю на самоті. Використовуючи карти з новою властивістю «Вербувальник», гравці зможуть викликати на поле випадкових істот зі своєї колоди, що дозволить переосмислити методологію створення колод.

У доповненні «Кобольди та катакомби» на гравців чекають надскладні випробування, які розмістились у новому режимі «Подорож у підземелля». Створюючи ці небезпечні експедиції, розробники Hearthstone надихалися дослідженням підземель у класичних ролівках. Кожна наступна подорож не схожа на попередні. Сміливці, що наважаться прийняти виклик та успішно закінчать низку завдань, отримають три безкоштовні комплекти карт доповнення «Кобольди та катакомби». Успішно впоравшись із завданням кожним із дев’яти класів, гравці отримають сорочку для карт «Свічковий Король», яка стане доказом їхньої вправності.

Доповнення «Кобольди та катакомби» вийде на всіх підтримуваних грою платформах. Комплекти карт можна придбати як окремо, так і пачками зі знижкою у внутрішньоігровому магазині. На честь виходу доповнення «Кобольди та катакомби», усі гравці Hearthstone отримають три комплекти карт у подарунок. Тому поспішайте випробувати нове доповнення, й успіхів вам у підкоренні підземель!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Марш Короля Ліча — Найочікуваніше оновлення Hearthstone виходить уже сьогодні!

Hearthstone Lich King

Blizzard повністю йде з Китаю

Карти, бандли, два герої: Hearthstone отримала ігроладне оновлення

Hearthstone

Новинки Molfar Comics зʼявляться вже незабаром, хай і з нюансами

Блам!

Місяць не грав у Hearthstone — отримав карт на 225 $

Hearthstone

Blizzard представили трейлер і ігролад Warcraft Arclight Rumble

Warcraft Arclight Rumble

Книги, комікси та артбуки від Blizzard вийдуть українською!

Blizzard

Гарячі правки балансу під’їдуть у Hearthstone уже на наступному тижні

Hearthstone

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: