Огляд навушників Razer Adaro

Автор: Віталій Тарнавський @erleke

Зовсім нещодавно компанія Razer показала лінійку аналогових навушників під назвою «Adaro», в яких на перших місцях стоять зручність щоденного використання і висока якість звуку. До цієї лінійки увійшли моделі In-Ear, Stereos, Wireless і DJ. У цьому огляді я розповім про Razer Adaro Stereos.

Комплект поставки

Навушники поставляються у чорній коробочці з красиво промальованою поліграфією, в комплект входять: самі навушники, кілька наліпок та інструкція з використання, більше ніяких аксесуарів не передбачено.

Зовнішній вигляд та якість матеріалів

Одразу ж після розпакування в очі кидається (і на дотик відчутна) висока якість матеріалів та доладна збірка. У цій серії компанія Razer вирішила відійти від свого яскравого стилю, замінивши його стриманим діловим дизайном. Утім вона залишила одну примітну деталь, а саме яскраво-зелений кабель. Амбушури виготовленні зі шкірозамінника, вуха у них не пітніють. Я проносив їх 2 тижні в 35-градусну спеку. Оголів’я виготовлене з пластику та шкірзамінника, всередині — металеві дуги, які тримають всю конструкцію. Кабель в цій версії навушників незмінний, прорезинений і зовсім не переплітається. Стандартний 3,5 мм штекер — позолочений і має пряму форму.

12

Зручність використання

Razer обіцяли присвятити особливу увагу саме зручності використання серії Adaro, і слова дотримали. Навушники дуже зручні, їх вага не відчувається навіть після 5 годин безперервного носіння на голові. Амбушури м’яко охоплюють ваші вушка, шумоізоляція просто на висоті, ви не чуєте Всесвіт, і Всесвіт не чує вашу музику, як це бувало з моїми основними навушниками Razer Orca. Оголів’я не тисне вам на голову, і загалом усе дуже чудово. Кабель довжиною 1,3 метра дещо задовгий і його часом потрібно було ховати у кишеню, особливо у метро, але це дрібниця. Razer дотримали слова і зробили дуже зручні навушники для повсякденного життя.

Звук

Заради чого люди взагалі шукають собі навушники? Відомо чого — звуку. Основний музичний раціон у мене складають такі гурти як Rammstein, Eisbrecher, In Flames, Arch Enemy, Oomph! Їх я слухаю щодня у поїздках на роботу і просто прогулюючись Києвом. Скажу чесно, я просто в захваті від звучання, у мене був навіть музичний екстаз, коли я вперше одяг Adaro і увімкнув Eisbrecher. Такого різнопланового басу я не чув ще ні в одних навушниках. Це був саме той бас, якого було в міру, а не як в славнозвісних Razer Electra, де бас забивав абсолютно все. Середні частоти дуже добре прослуховуються, високі часом ідуть на задній план, але це не критично, адже можна розчути кожний інструмент. Також Adaro дуже добре показав себе в електронній музиці, любителям інших стилів я б краще порадив послухати навушники перед придбанням.

13

У іграх низькі частоти створювали просто приголомшливий ефект, і додавали нових відчуттів. Картина ігрових баталій була чистою і прозорою, а в спарці з Razer Surround можна було насолодитись ще й прекрасною віртуальною семиканальністю, яка ще більше підсилювала ефект присутності.

Висновок

Razer Adaro Stereos – дуже круті навушники, які підійдуть любителям відеоігор і музики з басами. Єдиний мінус — це їхня ціна, на момент написання огляду вона складала 1300 грн., правда це більше пов’язано з курсом долару у нашій державі, але це може злякати потенційного покупця. У всьому ж іншому — це чудові навушники від іменитого виробника ігрового обладнання. Рекомендую!

– Особлива подяка магазину Зона51 за надання навушників для тестування.

Останні огляди

Огляд фільму «Мері Поппінс повертається»

Автор: Костянтин Микуленко

Мері Поппінс повертається / Mary Poppins Returns (2019)

Огляд Hitman 2 — Майстер на всі руки

95

Автор: PlayUA

Hitman 2

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 02: Resident Evil 2 (1998)

Автор: Андрій Нагорний

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 02: Resident Evil 2 (1998)

Огляд PlayStation Classic

Автор: Владислав Папідоха

Огляд PlayStation Classic

#ҐеймериТежЛюди. Огляд штучної новорічної ялинки

Автор: Зімін Антон

#ҐеймериТежЛюди. Огляд штучної новорічної ялинки

Огляд ігрового ПК Lenovo Legion C730 Cube

Автор: Владислав Папідоха

Огляд Lenovo Legion C730 Cube

Огляд шолома віртуальної реальності Lenovo Explorer

Автор: Владислав Папідоха

Огляд шолому віртуальної реальності Lenovo Explorer

Огляд фільму «Робін Гуд»

Автор: PlayUA

Робін Гуд / Robin Hood (2018)