OpenMW – трейлери версій 0.32.0 і 0.33.0

Щось давненько ми не публікували новини проекту OpenMW. Але для тих із вас, хто з нетерпінням чекає на чергову можливість зануритися у неповторний світ The Elder Scrolls III Morrowind, маємо приємну звістку: OpenMW перебуває на кінцевій стадії розробки, і вже невдовзі кожний охочий повернутися на острів Варденфел зможе це зробити на новому рушії.

Нагадаємо, що метою проекту OpenMW є “навчити” сучасний рушій обробляти файли оригінальної гри. Таким чином, маючи встановлений TES III Morrowind, ви зможете запустити його на більш сучасному рушії. Які переваги це дає? Майже жодних. Покращена водичка і виправлені баґи – ось і всі зміни, які ви помітите. Але є одне дуже важливе “але”. На рушії OpenMW в створеному для цієї гри інструментарії під назвою OpenCS творці модів матимуть набагато більше можливостей, аніж в оригінальному Construction Set. Тож до ідентичної оригінальній грі версії OpenMW 1.0 можна буде “прикрутити” покращені анімації, фізику зіткнень, міміку облич тощо. Тож пропонуємо вашій увазі трейлери версій 0.32.0 і 0.33.0 з детальним переліком змін кожної з них.

Якщо вам кортить довідатися більше про OpenMW, то маєте чудову нагоду переглянути озвучений нами понад рік тому ролик OpenMW – ЧаПи, в якому автори проекту дають вичерпні відповіді на найбільш часто задавані питання про їхню реінкарнацію TES III: Morrowind.

Читайте також

Анонсовано гру Isles of Adalar — ідейного послідовника The Elder Scrolls

Isles of Adalar

The Elder Scrolls рятує життя

Творці TES Online: Morrowind показали ключові місця Вварденфеллу

The Elder Scrolls Online: Morrowind вийде у червні

Skywind: назад у Вварденфелл

Оновлення TES V: Skyrim Special Edition робить гру стабільнішою

The Elder Scrolls IV: Oblivion святкує своє десятиріччя

Святкові знижки наближаються

Популярне