PES 2018: ПК-версія більше не буде обрубком

Найновіша версія японського футбольного симулятора Pro Evolution Soccer — він же PES,  ProEvo і “одвічний чиряк на дупі FIFA” — із числом 2018 у заголовку побачить світ вже 14 вересня.

Нарешті до Konami дійшло, що гравці на ПК — зрячі люди, тому в нещодавньому прес-релізі японська компанія запевнила, що Steam-версія футсима зазнала істотних поліпшень в плані графіки та доступного контенту, щоби не відрізнятися в гірший бік від консолей чинного покоління.

Якщо ці слова виявляться правдою, то це напрочуд приємні новини. Як не крути, впродовж останніх років на ПК потрапляв не адекватний порт, а убогий обрубок з PlayStation 3, де і графіка була застарілою, і контенту часом бракувало, і мультиплеєр на ладан дихав. Сподіваємося, цієї осені ми станемо свідками нового етапу існування Pro Evolution Soccer на ПК. Втім, побоювання не зникли остаточно, адже PES 2018 так само вийде на PS3 і X360.

Перелік поліпшень нової гри цілком стандартний для щорічних спортивних ігор: PES 2018 матиме нову систему дриблінгу, красивішу графіку та та ще більшу бібліотеку анімацій, яка дозволить зробити рухи футболістів якомога реалістичнішими.

А також PES 2018 спробує свої сили у кіберспорті. За словами президента Konami, новий змагальний режим PES League гідно винагородить затятих гравців, а також дозволить новачкам помірятися силами з адекватними суперниками. Інших подробиць поки нема, втім є сенс припустити, що гравців у PES 2018 чекатимуть уже звичні для багатьох мережевих ігор ліги по рівнях майстерності. От тільки є питання: якщо умовні StarCraft 2, LoL і решта тримаються на ринку роками, як працюватиме регулярна ліга у грі, котра щороку отримує окрему версію?

Читайте також

Super Bomberman R перестане бути ексклюзивом Nintendo Switch

Super Bomberman R

У бажаючих випробувати Metal Gear Survive до виходу буде ще один шанс

Konami коротко показала ігроладні механіки Metal Gear Survive

Metal Gear Survive

Відеоогляд Pro Evolution Soccer 2017

International Superstar Soccer Deluxe, або коріння альтернативного футболу

Огляд Pro Evolution Soccer 2017

На TGS показали 15 хвилин Metal Gear Survive

Порадник ґеймера: Вересень 2016

Популярне