PES 2018: ПК-версія більше не буде обрубком

Найновіша версія японського футбольного симулятора Pro Evolution Soccer — він же PES,  ProEvo і “одвічний чиряк на дупі FIFA” — із числом 2018 у заголовку побачить світ вже 14 вересня.

Нарешті до Konami дійшло, що гравці на ПК — зрячі люди, тому в нещодавньому прес-релізі японська компанія запевнила, що Steam-версія футсима зазнала істотних поліпшень в плані графіки та доступного контенту, щоби не відрізнятися в гірший бік від консолей чинного покоління.

Якщо ці слова виявляться правдою, то це напрочуд приємні новини. Як не крути, впродовж останніх років на ПК потрапляв не адекватний порт, а убогий обрубок з PlayStation 3, де і графіка була застарілою, і контенту часом бракувало, і мультиплеєр на ладан дихав. Сподіваємося, цієї осені ми станемо свідками нового етапу існування Pro Evolution Soccer на ПК. Втім, побоювання не зникли остаточно, адже PES 2018 так само вийде на PS3 і X360.

Перелік поліпшень нової гри цілком стандартний для щорічних спортивних ігор: PES 2018 матиме нову систему дриблінгу, красивішу графіку та та ще більшу бібліотеку анімацій, яка дозволить зробити рухи футболістів якомога реалістичнішими.

А також PES 2018 спробує свої сили у кіберспорті. За словами президента Konami, новий змагальний режим PES League гідно винагородить затятих гравців, а також дозволить новачкам помірятися силами з адекватними суперниками. Інших подробиць поки нема, втім є сенс припустити, що гравців у PES 2018 чекатимуть уже звичні для багатьох мережевих ігор ліги по рівнях майстерності. От тільки є питання: якщо умовні StarCraft 2, LoL і решта тримаються на ринку роками, як працюватиме регулярна ліга у грі, котра щороку отримує окрему версію?

Читайте також

Розробники The Medium працюють над новою Silent Hill?

KONAMI закриває ігровий підрозділ? Ні, але його чекають великі зміни

Konami зненацька (пере)випустили Silent Hill 4: The Room у GOG

Silent Hill 4: The Room

Metal Gear Solid1-2 (та інша класика Konami) з’явились у GOG

Перші частини Metal Gear Solid знову прямують на ПК

metal gear solid 1

Ubisoft поновили права на Splinter Cell, а Crytek — на Crysis Wars

Splinter Cell: Blacklist

PES 2021 таки стане окремою грою

PES 2021

PES 2021 випустять у вигляді DLC

PES 2020

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: