PvE режим Fortnite не стане безкоштовним цього року

«Битва з Бурею»  це PvE режим у Fortnite, де гравці повинні протистояти стихії та різним монстрам. Цей режим хотіли зробити безкоштовним, однак, як повідомляють розробники з Epic Games, для цього потрібно трохи більше часу.

Зараз ми працюємо над багатьма функціями, вносимо зміни, а також масштабуємо навантаження на ігрові сервери. Усе це, на нашу думку, необхідно для безкошнтовного доступу до режиму «Битва з Бурею».

Epic Games

Розробники поділилися основними нововведеннями. Перше — це оновлений інтерфейс. Його зроблять більш зрозумілим та органічним. Також додадуть і підказки для нових гравців. Більше деталей пообіцяли надати вже цього тижня.

Друге нововведення — нова система героїв. Її переробили, аби ви могли дати волю своїй фантазії та налаштувати персонажів як вам заманеться. Тепер слотів для героїв буде не три, а цілих шість. Тобто один основний та 5 додаткових, з різними здібностями та рисами характеру.

Epic Games не зазначили точно, коли відкриється безкоштовний доступ до режиму «Битва з Бурею». Однак цього точно не станеться у 2018 році.

Читайте також

Отримайте The Textorcist безкоштовно та назавжди!

У Fortnite може з’явитися платна підписка

Fortnite повернеться на iOS! Але з нюансами

Fornite на PS5 та Xbox Series X отримає суттєві покращення

Fortnite

Премію “Еммі” за технічні досягнення здобув… Unreal Engine

Еммі

Отримайте Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 безкоштовно та назавжди

Тепер Fortnite займає втричі менше місця

Fortnite

Отримайте Amnesia: A Machine for Pigs та Kingdom New Lands безкоштовно та назавжди