Scarlett — не остання консоль Microsoft, каже Філ Спенсер

За останній рік чимало розробників, видавців та ділових аналітиків передбачало, що прийдешнє покоління консолей буде останнім, а на зміну йому прийдуть стрімінгові сервіси. Та й буквально декілька днів тому відбулися анонси Google Stadia та xCloud — а за ними гарантовано з’явиться чимало інших аналогів.

Втім, яснозорий Філ Спенсер, голова всія Xbox, не поділяє таку точку зору. За його словами, Project Scarlett навряд чи стане останньою консоллю від Microsoft. Мовляв, раніше компанії покладали великі надії на моушн-контролери, віртуальну реалність, 4К — проте жодна з цих технології не стала переломною для ігротворення. Це всього лише зручності: хочете — купуйте відповідне залізо, не хочете — ось вам стандартні версії платформ.

Те ж саме стосується і стрімінгу. Ця технологія буде доповненням до існуючого заліза, але не його замінником. Тим паче, як потім зауважив Філ, от користуємося ми Нетфліксом та іншими стрімінговими платформами. Чи призвело це до зменшення пристроїв довкола нас. Ні, навпаки — його стало більше. Так само і з консолями: можливо нас чекатиме інший форм-фактор (натяк на портативки?), можливо додаткові функції, але все одно Xbox не закінчиться на Scarlett.

Читайте також

У грудні з Xbox Game Pass зникнуть деякі ігри

Xbox Game Pass

Cyberpunk 2077 з’явиться й на PS5 та Scarlett, але не все так просто

Project xCloud і все що розказали на Inside Xbox

Microsoft, Sony та Nintendo об’єдналися проти Дональда Трампа

Microsoft, Sony та Nintendo об’єдналися проти Дональда Трампа

Microsoft анонсувала Game Pass для ПК

Дата релізу Cyberpunk 2077, перезапуск Fable, нова Battletoads — ось що покаже Microsoft на E3

E3

Стрім Hunt: Showdown

Halo: Master Chief Collection вийде на ПК

Популярне