Scarlett — не остання консоль Microsoft, каже Філ Спенсер

За останній рік чимало розробників, видавців та ділових аналітиків передбачало, що прийдешнє покоління консолей буде останнім, а на зміну йому прийдуть стрімінгові сервіси. Та й буквально декілька днів тому відбулися анонси Google Stadia та xCloud — а за ними гарантовано з’явиться чимало інших аналогів.

Втім, яснозорий Філ Спенсер, голова всія Xbox, не поділяє таку точку зору. За його словами, Project Scarlett навряд чи стане останньою консоллю від Microsoft. Мовляв, раніше компанії покладали великі надії на моушн-контролери, віртуальну реалність, 4К — проте жодна з цих технології не стала переломною для ігротворення. Це всього лише зручності: хочете — купуйте відповідне залізо, не хочете — ось вам стандартні версії платформ.

Те ж саме стосується і стрімінгу. Ця технологія буде доповненням до існуючого заліза, але не його замінником. Тим паче, як потім зауважив Філ, от користуємося ми Нетфліксом та іншими стрімінговими платформами. Чи призвело це до зменшення пристроїв довкола нас. Ні, навпаки — його стало більше. Так само і з консолями: можливо нас чекатиме інший форм-фактор (натяк на портативки?), можливо додаткові функції, але все одно Xbox не закінчиться на Scarlett.

Читайте також

Скільки мають коштувати ігрові послуги в Україні? [ОПИТУВАННЯ]

Скільки мають коштувати ігрові послуги в Україні?

Мультиплеєр Halo Infinite буде безкоштовним

Трасування променів та підтримка 4K — подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2 на Xbox Series X

Android 11 пристосують до потреб ґеймерів

Тепер користувачі знову можуть завантажувати власні аватари у Xbox Live

Xbox

The LEGO NINJAGO Movie Video Game зараз цілком безкоштовно роздають на ПК, PlayStation та XBOX

Xbox Game Pass поповниться кількома цікавими проектами у травні

Xbox 20/20 у виконанні PlayUA

Популярне