Scarlett — не остання консоль Microsoft, каже Філ Спенсер

За останній рік чимало розробників, видавців та ділових аналітиків передбачало, що прийдешнє покоління консолей буде останнім, а на зміну йому прийдуть стрімінгові сервіси. Та й буквально декілька днів тому відбулися анонси Google Stadia та xCloud — а за ними гарантовано з’явиться чимало інших аналогів.

Втім, яснозорий Філ Спенсер, голова всія Xbox, не поділяє таку точку зору. За його словами, Project Scarlett навряд чи стане останньою консоллю від Microsoft. Мовляв, раніше компанії покладали великі надії на моушн-контролери, віртуальну реалність, 4К — проте жодна з цих технології не стала переломною для ігротворення. Це всього лише зручності: хочете — купуйте відповідне залізо, не хочете — ось вам стандартні версії платформ.

Те ж саме стосується і стрімінгу. Ця технологія буде доповненням до існуючого заліза, але не його замінником. Тим паче, як потім зауважив Філ, от користуємося ми Нетфліксом та іншими стрімінговими платформами. Чи призвело це до зменшення пристроїв довкола нас. Ні, навпаки — його стало більше. Так само і з консолями: можливо нас чекатиме інший форм-фактор (натяк на портативки?), можливо додаткові функції, але все одно Xbox не закінчиться на Scarlett.

Читайте також

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 розповіли про стан консольної версії

На Xbox розпочалися безкоштовні вихідні відразу трьох ігор

Dragon Ball FighterZ

Здобутки і розчарування 2020 [Подкаст]

Здобутки і розчарування 2020

Мережа “Фокстрот” стане офіційним партнером Microsoft

Більш-Менш Шоу: Електричний Hummer / Робопес у Чорнобилі / Холодильник Xbox (Любчик)

За півроку Godfall ймовірно вийде на Xbox!

Godfall

Microsoft влаштує онлайн-свято на честь виходу Xbox Series

Xbox

Користувачі iOS тепер можуть грати ігри з Xbox (навіть без xCloud)

Remote Play

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: