У The Sims 4 зʼявиться можливість тонкого налаштування сексуальності вашого сіма

Наступне безплатне оновлення The Sims 4, яке вийде разом із High School Years Expansion Pack додасть можливість обирати сексуальну орієнтацію сімам.

Згідно з інформацією від Джессіки Крофт — головної дизайнерки доповнення High School Years Expansion Pack, тепер на екрані створення вашого сіма з’являться три додаткових параметри:

  1. «Цього сіма романтично приваблюють:» — ви зможете позначити будь-яку комбінацію привабливостей (включно з усіма або жодної). Надалі вибір розшириться, щоб включити додаткові гендерні ідентичності, яких на разі у грі немає;
  2. «Цей сім зацікавлений у дослідженні своєї сексуальності?» — параметр визначає, чи може сексуальна орієнтація вашого сіма змінюватися під час гри. Обираючи «Ні» вона залишиться сталою, а під час гри сім буде рішуче відхиляти залицяння статі, яка його не цікавить. Обираючи «Так» сім матиме сексуальну орієнтацію, яка була вказана у попередньому параметрі, але вона може змінитися під час гри;
  3. «Цей сім цікавиться WooHoo з:» — параметр вказує з ким сім може робити WooHoo. Також можна буде нічого не обирати, якщо ви хочете зробити сіма асексуальним. 

Також Джессіка наголосила, що наступні оновлення продовжуватимуть покращувати представлення спільноти LGBTQIA+ у The Sims 4.

Читайте також

Кросплей, кастомізація, кооп: Анонсовано The Sims 5!

sims diamond

Elden Ring отримає DLC про… подорожі в часі?

Доповнення Cole’s Legacy для inFAMOUS Second Son стало безкоштовним!

Infamous Second Son

Гляньте як виглядатиме мапа нового доповнення для Forza Horizon 5

Forza Horizon 5

У The Sims 4 зʼявилася можливість обрати форму звертання до вашого персонажа

Sims 4

Мільярди голів у FIFA 21 та мільйони нокаутів у UFC 4: EA поділилися статистикою своїх ігор

FIFA 21

GTA Online отримає сюжетне доповнення з Франкліном і Dr. Dre

gta online

Planet Zoo незабаром отримає своє найбільше доповнення

Planet Zoo

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: