У The Sims 4 зʼявиться можливість тонкого налаштування сексуальності вашого сіма

Наступне безплатне оновлення The Sims 4, яке вийде разом із High School Years Expansion Pack додасть можливість обирати сексуальну орієнтацію сімам.

Згідно з інформацією від Джессіки Крофт — головної дизайнерки доповнення High School Years Expansion Pack, тепер на екрані створення вашого сіма з’являться три додаткових параметри:

  1. «Цього сіма романтично приваблюють:» — ви зможете позначити будь-яку комбінацію привабливостей (включно з усіма або жодної). Надалі вибір розшириться, щоб включити додаткові гендерні ідентичності, яких на разі у грі немає;
  2. «Цей сім зацікавлений у дослідженні своєї сексуальності?» — параметр визначає, чи може сексуальна орієнтація вашого сіма змінюватися під час гри. Обираючи «Ні» вона залишиться сталою, а під час гри сім буде рішуче відхиляти залицяння статі, яка його не цікавить. Обираючи «Так» сім матиме сексуальну орієнтацію, яка була вказана у попередньому параметрі, але вона може змінитися під час гри;
  3. «Цей сім цікавиться WooHoo з:» — параметр вказує з ким сім може робити WooHoo. Також можна буде нічого не обирати, якщо ви хочете зробити сіма асексуальним. 

Також Джессіка наголосила, що наступні оновлення продовжуватимуть покращувати представлення спільноти LGBTQIA+ у The Sims 4.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Phantom Liberty повертає Cyberpunk 2077 до життя»: перші оцінки доповнення «Ілюзія Свободи»

Cyberpunk 2077

Черепашки-ніндзя тепер у Minecraft

Minecraft

Цього тижня в Epic Game Store можна цілком безкоштовно отримати The Sims 4 та 3 доповнення

the sims 4

Патч Star Wars Jedi: Survivor позбавив ґеймерів DLC

Star Wars Jedi: Survivor DLC

Фанатська спільнота у захваті від першого поцілунку Елой

horizon forbidden west

Dead Cells поповнилася контентом з Castlevania

dead cells return to castlevania dlc

Сімейні драми докучатимуть вам тепер і в The Sims 4

The Sims 4

Кросплей, кастомізація, кооп: Анонсовано The Sims 5!

sims diamond

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: