ЩОДЕННИК БОЖЕВІЛЬНОГО: ЛАМІНАНІСТЕРИ

Автор: Володимир Вітовський @vovatool

16+: прочитавши статтю, обов’язково напишіть у коментарях спойлер, щоби весь світ знав, що ви дивилися “Гру престолів”!

Любий щоденнику, всі навколо наче показилися через ту “Гру престолів”. Я переглянув лише три серії першого сезону, але вже знаю наперед чим завершилися більшість битв, хто коли помре та з ким злягається… БІСІВ ІНТЕРНЕТ!1!Паля Кожен школяр або робітник фабрики молочної продукції вважає своїм святим обов’язком детально описати свіжу серію серіалу у коментарях під усіма відео з котиками! Тому сьогодні, любий щоденнику, я розповім, чому в мене немає бажання дивитися “Гру престолів”, а також розкрию секрет найпідступнішої родини серіалу…

Важко навіть уявити алгоритм, за яким помирають персонажі “Гри престолів”… Мабуть, Джордж Мартін набирає бродячих псів з вулиці, даючи їм імена героїв серіалу. Потім автор кидає собакам шмат м’яса і чотирилапий, який зможе відкусити найбільший кусень, вкаже на майбутнього покійника. ДЖОРДЖЕ, ПЕРЕСТАНЬ ЗНУЩАТИСЯ НАД ПСАМИ!1! А то я зателефоную у службу захисту тварин і більше ніхто ніколи не побачить нової книги “Пісні льоду і полум’я”! Ліпше візьми мого кота, котрий постійно сере в капці. Нехай кожен герой серіалу віддасть зайву пару свого взуття, а мій хвостатий ознаменує щоденним ритуалом того, хто заслуговує на пряму путівку до пекла.

1

Недавно пройшов онлайн тест, який показав ким із персонажів “Гри престолів” я є. ДЖОН, БІСІВ, СНОУ!1! І що це має означати? Невже я настільки добрий, чуйний та відважний? А може просто помру в кінці сезону… Чи не помру?.. :D Біс його знає! Тобто біс уже і знає, адже подібні деталі спойлерить навіть мій сусід Степан… Фарбою на моїх дверях…

Оскільки тест обрав мені саме цього персонажа, я обіцяю побудувати взимку стіну зі снігу та охороняти її, поки вона не розтане, або мій собака не зруйнує те диво. ДІІІІІДЬКО, Я ЗНАВ, ЩО КУДЛАТИЙ НЕНАВИДИТЬ “ГРУ ПРЕСТОЛІВ”!1!Паля Все через серіал “Пуститися берега”… Спочатку пес почав себе дивно поводити, перетираючи корм і нюхаючи його. Тоді я второпав, що моїй собаці потрібна допомога. Він до того ж Dota 2 грає – точно наркоман!

3

З усіх родин у серіалі, мені найбільше не подобаються Ланістери, які увесь час щось замислюють. Єдине, що до вподоби – підлога у їхньому палаці, котра ніби встелена якісним ламінатом… Якщо це Ланістери її робили, тоді їх можна було б називати Ламінаністерами. Звучить, наче добросовісна компанія по виготовленню ламінату, якій я міг би довірити укладання цього покриття у власному будинку. Їм можна навіть чудові гасла підібрати, як-от, наприклад: “За сестру й ламінат розстріляю з гармат”, “Ламінаністер – це звучить гордо!”, “Столітні традиції укладання покриття для підлоги, найвища якість продукції та знижки від п’ятдесяти відсотків для усіх, хто любить свою сім’ю буквально”.

Не розумію, чому на більшості постерів “Гри престолів” зображають той трон. Ламінаністерам потрібно було хоча б прикрасити його якось, а то виглядає, неначе хвіст недоглянутого павича. ДІІІІІІДЬКО, НЕВЖЕ ЇМ ПРИЄМНО СИДІТИ НА ТОМУ ПАВИЧІ?!1 Захисники тварин точно повинні звернути увагу на серіал, адже завтра природну фауну можуть позбавити ще одного представника. Мати драконів також нехай долучається до вирішення цієї проблеми, адже лише вона розуміє наскільки важливим є захист тварин від вимирання. Головне, аби цей задум не завершився десь у ліжку її чоловіка!

2

Любий щоденнику, було б круто, якби хтось проспойлерив мені весь серіал, а то я не хочу дивитися його від самого початку. Невже на цій землі немає такої чудової людини? Сподіваюсь, моє бажання хтось втілить у реальність, а поки що я піду викладати ламінат, щоб на зароблені гроші придбати собі перезапуск Doom.

Останні статті

ГІ*НО: перші враження від Diablo IV

Автор: PlayUA

Diablo IV Beta

Вижити будь-якою ціною. Враження від першого тому манґи «Левіафан»

Автор: Лук'янчук Орест

Манґа Левіафан

Українські самураї локалізують Total War: Shogun 2 і шукають однодумців

Автор: PlayUA

Total War Shogun 2

Буде гірше. Чому «Шалений Макс: Дорога гніву» актуальний для нас, як ніколи

Автор: Олег Куліков

Mad Max: Fury Road / Шалений Макс: Дорога гніву (2015)

Підбірка вдалих альтернатив Vampire Survivors, що вийдуть незабаром!

Автор: PlayUA

Yet Another Zombie Survivors

Підсумки Paradox Announcement Show 2023: Cities: Skylines 2 і тактика у стилі Індіани Джонса

Автор: Євгеній Сусло

Cities Skylines 2

Українська студія ByOwls розробила VR-гру Rival Rides

Автор: PlayUA

Rival Rides

Від Nioh до Wo Long: Еволюція найкращого Souls-like

Автор: PlayUA

Wo Long Fallen Dynasty

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: