ЩоЗаШоу — Ґотем

Автор: PlayUA @playua

Кожному з нас хочеться подивитись щось цікаве, проте фільми вже набридли, ігри не приносять стільки ж задоволення, як колись, мультики… а що мультики!? Справді цікаві серед них важко знайти. І саме в цей час приходять серіали.

1
Джеймс Ґордон і напарник

Зараз виходить чимало цікавих новинок, проте мою увагу привернув серіал «Ґотем» (Gotham). Вже із назви можна зрозуміти, про що цей серіал, але не все так просто: діється справді у Ґотемі, але режисер обрав доволі цікавий часовий проміжок. У серіалі ми бачимо ще не сформованого хлопчину Брюса Вейна, чотирнадцятирічну Селену Кайл (вона ж «Кицюня»), ще молодого детектива Джеймса Ґордона, а також Освальда Кобблпота, який ще не став кримінальним генієм, а також епізодично вигулькує Едвард Ніґма, який працює на поліцію, поки що. Отже можна забути про пригоди Бетмена, який бореться за справедливість. Хоча взагалі про Брюса не забули, час-від-часу він все ж з’являється на екрані, але це ще не той герой, якого ми всі знаємо.

Загалом, спочатку серіал задумувався, як початок боротьби детектива Джеймса Ґордона проти злочинних угрупувань, але ідею проекту розвинули так, що тепер ми зможемо дізнатися, також початок історії інших персонажів. У ролі Ґордона виступає непоганий актор Бенджамін Маккензі. Не знаю чому, але в ролі молодого детектива він виглядає дуже навіть гармонійно.

Селена Кайл (Кицюня)
Селена Кайл (Кицюня)

Брюса Вейна зіграв юний актор Девід Мазоуз. Кішку зіграла дуже молода акторка-початківець Камрен Бікондова, на екрані вона з’являється не часто, тож по-справжньому оцінити її акторські здібності мені ще не вдалося. Можу сказати одне: поки що, ніяких зауважень до акторського складу в мене немає, хіба що певні персонажі мені не сподобались, але це вже претензії не до акторів.

Пілотна серія інтригує: ти насправді відчуваєш атмосферу злочинності та несправедливості. Під час перегляду в мене не виникло бажання вимкнути плеєр чи натиснути на паузу. Зараз чекаю, що ж буде далі, зі сподіваннями на те, що нам розкажуть, як усім нам відомі легенди кримінального світу починали свій шлях у цій нелегкій справі. Будемо сподіватися, що цей проект не перетвориться на сотню подібних однотипних детективів.

Освальд Кобблпот (Пінгвін)
Освальд Кобблпот (Пінгвін)

Людям, котрі люблять детективи я раджу не пропускати жодної серії «Ґотема». Якщо ви чекали ще однієї історії про Бетмена, можете бути розчаровані, цей серіал НЕ ПРО ТЕ, а якщо ж вас не бентежить відсутність борця з несправедливістю в ролі людини-кажана, то в пізнавальних цілях рекомендую, та й це ще одна можливість подивитися на Ґотем з іншого боку.

Останні огляди

Ці дні. Огляд Wolfenstein: Youngblood

55

Автор: PlayUA

Wolfenstein: Youngblood

Огляд фільму «Одного разу в Голлівуді»

Автор: Євгеній Загороднюк

Одного разу в Голлівуді / Once Upon a Time In Hollywood (2019)

Нелегке знайомство. Огляд коміксу «Пангея. Сезон полювання»

Автор: Владислав Папідоха

Комікс Пангея. Сезон полювання»

Адвокат Якудзи. Огляд Judgment

79

Автор: PlayUA

Judgment

Крізь портал до дупць. Огляд коміксу «Двері Агари»

Автор: Владислав Папідоха

Двері Агари

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 04: Resident Evil: Survivor (2000)

Автор: Андрій Нагорний

Resident Evil: Survivor (2000)

Огляд фільму «Король Лев»

Автор: Данило Зозуляк

Король Лев / The Lion King (2019)

Справжній детектив. Огляд The Sinking City

80

Автор: Олег Куліков

The Sinking City