«Сага. Том 1», видавництво Рідна мова

Наступне відео

Злив трейлера GTA 6: божевілля у Вайс-Сіті — #PlayNews

Grand Theft Auto / GTA 6

Шибайголова, Томата, Трансформери — Дайджест коміксів #07

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Цьогоріч жовтень став ідеальним часом для того, щоб почитати те, на що не знаходилось часу раніше та прикупити кілька давно бажаних тайтлів. На просторах української індустрії коміксів тиша, спокій і лиш здалеку чути відгомін п’яних суперечок на тему гуманізму Бетмена. Видавці переводять подих і готуються до нового сезону. Та все ж кілька приємнощів цього місяця трапилося. Ви на порталі PlayUA і сьогодні я розповім вам — чим запам’ятався коміксовий жовтень.

«Hellboy. Winter Special 2019», видавництво Vovkulaka

Видавництво Vovkulaka у жовтні потішило новиною, що свіжий новорічний випуск Геллбоя вийде у нас приблизно в той же час, що й по всьому світу. У листопаді. Поки взагалі не зрозуміло: що там буде, хто там буде та як там буде, — але без участі Майка Міньйоли не обійдеться, тож можемо бути спокійними.

«Серед овець. Колекційне видання», видавництво Vovkulaka

Колекційне видання «Серед овець» в трьох варіантах доведеться почекати трохи довше, ніж планувалося. Воно мало добратися до щасливих покупців цього місяця, та трішки затрималося і буде уже ось-ось, на початку листопада. Уже не терпиться дізнатися: що ж там розкажуть у додатковій мініоповіді?

«Сага. Том 1», видавництво Рідна мова

Перший том «Саги» теж дещо затримався у друці. Зате цього місяця встигли зібрати передзамовлення і вже з 4 листопада планують почати розсилати передзамовленя. Якщо ви все ще не певні: варто вам розпочинати ще одну серію чи ні, — незабаром на PlayUA вийде огляд першого тому. Там і вирішите.

Суп з черепахи

Чи це перевірка зацікавленості публіки, чи просто дрібний жарт, але тільки-но створене видавництво TUOS Comics опублікувало у фейсбуці два пости, що стосуються найсучаснішої версії Підлітків Мутантів Черепашок Ніндзя. Буквально минулого місяця видавництво Fireclaw оголосило про майбутнє видання дещо звичніших фанатам Черепашок з початку 2000-х, а тут ще порція щастя для спільноти. Хай і доволі специфічного.

День народження UA Comix та деталі підписки

14 жовтня видавництво UA Comix святкувало свій день народження. За цей рік команда довела, що знається на своїй справі. Їм вдалося скомпонувати низку крутих творчих команд, завдяки яким нам на полиці потрапили: «Характерник», «Захисник вогню», «В землю» та чимало інших крутих речей. Вітаємо їх з цим святом та бажаємо наснаги у подальшій праці, наступний рік обіцяє бути насиченим.

За кілька днів після святкування, вони представили перший шматок видавничого плану на наступний рік і повідомили, що остаточна ціна їхнього підпискового сервісу — 5000 грн/рік. За цю суму ви отримаєте: круту коробку-полицю для зберігання коміксів, чимало приємних подарунків, 10% знижки на всю не придбану раніше продукцію видавництва та усі новинки, що виходитимуть з моменту оформлення підписки і до кінця наступного року. Видавничий план обіцяли доповнити наприкінці листопада, а зараз він виглядає наступним чином:

 • Хроніки Аптауна 2
 • Колоніст
 • Курган
 • Катарсис
 • Бабуся
 • Захисник вогню 2
 • Захисник вогню 3
 • Секретний проєкт
 • Захисник корони
 • Тілікі
 • Фантастична планета
 • Чортобій
 • Кайдзю
 • Сабріна 2
 • Світ хаосу
 • Солдат кейн
 • Характерник 2
 • Сага про сонценосців 3
 • В землю 3
 • Оселя грішників
 • Дві сестри

Зволікати з придбанням не слід, бо термін дії пропозиції обмежений кількістю виготовлених коробок, яких усього 300 штук. Ціна безперечно висока та кусюча, але, за словами представників видавництва, одних тільки коміксів вийде на повну вартість підписки, а подарунки, за таких умов, справді будуть подарунками. Тож не проґавте можливості підтримати видавництво UA Comix та запастися читанням на рік уперед.

«Томата. Перша лисяча експедиція в Африку», видавництво Vovkulaka

Видавництво Vovkulaka відійшло від звичної йому теми з коміксами для дорослої аудиторії, що не цурається серйозних тем, бородатих брутальних героїв та матючиння. Цього місяця у нього вийшов українських комікс «Томата. Перша лисяча експедиція в Африку». Це чудова оповідка для юної аудиторії, що оповідає історії з мандрів хитромудрої лисички Томати, яка дуже вже любить помідори. Що вона забула у Африці та чому не відправилася в Південну Америку на батьківщину улюблених ласощів — можна дізнатися уже зараз.

Придбати комікс «Томата. Перша лисяча експедиція в Африку» можна за посиланням, його вартість — 250 грн.

«Пісочний чоловік. Том 4. Пора туманів», видавництво Рідна мова

Видавництво Рідна Мова продовжує видавати «Пісочного чоловіка» Ніла Ґеймана. У жовтні на прилавки крамничок коміксів потрапив 4 том — «Пора туманів». На цей раз Сон вирішив відправитися до пекла пожартувати кілька жартів з Люцифером, які обов’язково вилізуть йому боком. Глянути що з цього вийшло можна уже зараз.

Вартість коміксу «Пісочний чоловік. Том 4. Пора туманів» — 300 грн.

«Шибайголова. Жовтий», видавництво Рідна мова

Крім «Пісочного чоловіка», Рідна мова у жовтні відзначилася виданням першого тому барвистої квадрології — «Шибайоголова. Жовтий». Кожен з томів у серії створено дуетом з Джефа Леба та Тіма Сейла, яких ви можете пам’ятати за коміксом «Бетмен. Довгий Гелловін». Конкретно цей — це розширений оріджин Шибайголови, що є хорошою можливістю познайомитися з персонажем.

Придбати комікс «Шибайголова. Жовтий» можна за посиланням, його вартість — 250 грн.

Комікс-квести «Лицарі» та «Полонянка», видавництво Baiky

У жовтні, комікс-спільнота отримала змогу познайомитися з піджанром комікс-квестів у двох виданнях від видавництва Baiky — «Лицарі» та «Полонянка». Старт для видавництва видався вдалим та своєчасним. Обидва твори вийшли в тихий період, коли люди, за відсутності гарячіших тайтлів, ладні на експерименти. Не важливо чи ви вирішите рушити на пригоди, ставши новоспеченим лицарем, чи виберете химерну історію «Полонянки» — це змога отримати новий досвід та, можливо, відкрити улюблений жанр. Будьте відкриті до експериментів, адже не Гульком єдиним.

Придбати комікси «Лицарі» та «Полонянка» ви можете за відповідними посиланнями.

«Трансформери. Бамблбі. Наважся та перемагай», видавництво TUOS Comics

Попри те, що жовтень видався доволі тихим місяцем, без крутих новин не обійшлося. На горизонті замайоріло ще одне видавництво — TUOS Comics. Ця юна команда поки не ділиться своїми планами, але вже поповнила полички комікс-шопів першим в Україні коміксом про трансформерів — «Трансформери. Бамблбі. Наважся та перемагай». Хай вас не обманює обкладинка — це не розмальовка для дошкільнят. Усередині на вас чекає все ще дитяча, але цілком доладно збита оповідка. Дізнатися чи зможе Бамблбі віднайти своє місце у цьому світі та запобігти його руйнації — ви можете уже зараз.

Придбати комікс «Трансформери. Бамблбі. Наважся та перемагай» можна за посиланням. Його вартість — 160 грн.

«Клаус. Том 1», видавництво Vovkulaka

Так уже склалося, що «Клаус» Ґранта Моррісона дещо затримується і, замість листопада, вийде у грудні. Та все не так погано. По-перше, комікс, ймовірніше за все, потрапить до українських крамничок коміксів ще до свят, а по-друге, передзамовлення продовжене і у вас є ще деякий час, щоб зекономити та придбати бажаний темний оріджин відомого фольклорного героя за зниженою ціною.

Передзамовити комікс «Клаус. Том 1» можна тут, за ціною 295 грн.

«Відьмак. Прокляття воронів», видавництво Vovkulaka

Як я і розповідав минулого разу, третя частина коміксових пригод відьмака Ґеральта вийде у Січні. Втім, оформити передзамовлення можна уже зараз, це дасть вам змогу підтримати видавництво та зекономити трішки грошей. У черговий раз нагадаю, що історії не зв’язані магістральною сюжетною лінією, тож можете сміливо починати звідси. Особливо якщо вам не дуже подобався візуальний стиль перших двох томів, адже саме у «Проклятті воронів» серія змінює художника.

Передзамовити комікс «Відьмак. Прокляття воронів» можна за посиланням. Вартість — 165 грн.

«Маус», видавництво Видавництво

Нарешті це сталося, видавництво Видавництво відкрило передзамовлення на «Мауса». І навіть не на одну версію. В Україні єдиний комікс, що отримав Пулітцерівську премію, вийде у грудні-січні. Покупці можуть обрати між звичайною та лімітованою версіями. Остання відрізнятиметься не тільки варіантною палітуркою та обмеженим накладом у 100 одиниць, а ще й цілим набором приємнощів. Тут вам і пін, і еко-торба, і коробка для зберігання, — усе, що тішить серце колекціонера. Ціна теж відповідна. 750 грн. — лімітована версія та 380 грн. звичайна. Обирати вам, а поки що ви можете зекономити на звичайній та придбати її за зниженою ціною у 290 грн. Кількість обмежена.

Лімітовану версію можна придбати тут, а звичайну — тут.

Крім всього вище перерахованого, ви можете передзамовити ще й цілий набір новинок від Рідної мови, що заплановані на листопад. Серед них: продовження барвистої квадрології «Галк. Сірий», «Ліга Справедливості. Книга 4. Війна Трійці», «Бетмен. Книга 7: Ендшпіль», «Флеш. Книга 4. Навспак» та другий том «Казок» зі зміненим (тут заплакали десятки колекціонерів корінцем. Поки передзамовлення збирають тільки окремі комікс крамнички, а не саме видавництво, тож є чималий шанс, що частина новинок зміститься на грудень.

Ось таким тихим видався жовтень. Підписуйтеся на PlayUA у соціальних мережах, ставте вподобайки та пам’ятайте: у житті немає нічого неможливого, навіть Видавництво здешевлює свої видання.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Повний бак, педаль в підлогу та помилка, що коштувала надто дорого. Огляд другого етапу Кубка світу SimGridxVCO

Автор: Андрій Присяжний

the simgrid x vco grand finals

Дослідження українського міту. Інтервʼю з розробниками гри «Домовик: Цвіт Життя»

Автор: Єрмаков Кірілл

Домовик: Цвіт Життя

Baldur’s Gate 3: ґайд на барда (Колегія знань)

Автор: Олег Куліков

bg3 bard party

Проблеми Counter-Strike 2, які тягнуть гру на дно

Автор: Андрій Присяжний

cs2

SteamWorld Build, Avatar: Frontiers of Pandora — Порадник Ґеймера: Грудень 2023

Автор: Володимир Бортюк

avatar frontiers of pandora

Українська Rival Rides, роботи-динозаври, неонові гонки — У що безкоштовно пограти у Steam?

Автор: Анна Колінчук

Rival Rides

За рецептом Рона Денніса. Четвертий етап чемпіонату КМАМК GT3 Endurance виявився не менш драматичним, ніж попередній

Автор: Андрій Присяжний

kmamk 2 етап

Ґеймерський вовк в офісній овечій шкурі — Огляд ноутбука Acer Aspire 7 (A715-76G) + РОЗІГРАШ

Автор: Володимир Бортюк

aspire7 kb3

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: