Slay the Spire 2, The Rogue Prince of Persia, KILL KNIGHT — Що показали на The Triple-i Initiative?

Пройшла презентація The Triple-i Initiative, на якій незалежні розробники продемонстрували чимало ігор, які можуть вас зацікавити. Ми зібрали усі анонси прийдешніх новинок в одному матеріалі.

Slay the Spire 2

Картковий роуґлайк отримає сиквел із новими ігроладними механіками, персонажами, картами та випробуваннями. Реліз заплановано наступного року, але поки лише в дочасному доступі Steam.

KILL KNIGHT

Розробники Age of Darkness анонсували стильний та надшвидкий ізометричний екшн. Від купи монстрів доведеться не лише відстрілюватися вогнепальною зброєю, а й нарізати за допомогою меча. Гра вийде на PlayStation 5, Xbox Series X|S, Switch та ПК цього року.

Never Alone 2

Студія E-line Media анонсувала сиквел душевної пригоди дівчинки й лисички на теренах Аляски. Окрім нової історії, гра перейшла у тривимірний простір, що зробить головоломки більш комплексними, а відчуття від світу — набато імерсивнішим.

Undermine 2

Продовження роуґлайку про дослідження підземель вийде на зовсім новий рівень, порівняно з оригіналом. Розробники підготували нові локації, класи персонажів, зброї, здібності, секрети та багато іншого.

RKGK / Rakugaki

Сингловий 3D-платформер, зав’язаний навколо бунтівної графітистки, для якої місто — це полотно, що належить розфарбувати. Обіцяють яскравий візуал, динамічний ігролад та битви з босами. Вийде гра 22 травня на ПК в Steam.

The Rogue Prince of Persia

Роуґлайк під брендом Prince of Persia від творців Dead Cells із Evil Empire. У грі зроблений великий акцент на акробатичних анімаціях, які плавно перетікають одна в одну, простому, але дуже гарному візуалі та боївці, яка запропонує чимало варіацій зброї. Вже 14 травня проєкт вийде у дочасному доступі на ПК в Steam.

Інші анонси

Dinolords — cтратегія у реальному часі в середньовічному сетингу із динозаврами отримала новий трейлер. Вихід у дочасному доступі на ПК в Steam станеться на початку 2025 року.

WHAT THE CAR? — нова гра від творців WHAT THE GOLF? вийде на ПК в Steam 5 вересня, а вже зараз доступна демоверсія.

Darkest Dungeon II Kingdoms — безкоштовний ігровий режим з новою кампанією про боротьбу проти трьох фракцій монстрів очікується пізніше цього року.

Hyper Light Breaker — новий трейлер демонструє бойову систему та битву з міні-босом. Вихід екшена у відкритому світі станеться літом спочатку у дочасному доступі на ПК в Steam.

Palword Arena — у найпопулярнішому виживастику від японців цього року з’являться арени з палами.

Також в честь презентації The Triple-i Initiative у Steam розпочався розпродаж, який містить понад 50 ігор.

Disqus Comments Loading...