Sony скоротила інвестиції в ігри для PS VR2

У березні Bloomberg повідомляли, що виробництво шоломів PS VR2 зупинено, через низький попит, а вже зараз видання Android Central на основі власних джерел пише про додаткові скорочення інвестицій Sony у VR ігри.

Компанію більше не хвилює сектор віртуальної реальності, тому вона не бачить сенсу розвивати його. Наразі внутрішні студії PlayStation розробляють усього дві ексклюзивні VR гри, але чи вийдуть вони взагалі, поки не відомо.

Низьку зацікавленість шоломом на момент виходу можна пояснити конкуренцією із Meta Quest 2, який мав в рази більшу бібліотеку при меншій вартості. Втім за півтора роки існування на PS VR2 вийшло понад 290 ігор серед яких є навіть ексклюзиви по типу Horizon: Call of the Mountain, Resident Evil Village, ремейк Resident Evil 4 і Gran Turismo 7. Проте навіть це не покращило попит на гарнітуру, щоб задовільнити компанію.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року старший віцепрезидент Sony Interactive Entertainment Ерік Лемпел описував VR як важливий бізнес сегмент для компанії, який лише має розкрити свій потенціал.

Вже 7 серпня очікується вихід перехідника для роботи PS VR2 з ПК, який коштуватиме 60$, але не підтримуватиме функціонал з відстеження погляду, адаптивних тригерів та HDR.

Disqus Comments Loading...