Sony втрачає ексклюзиви — The Persistence вийде на всіх платформах

Видавець Perp Games і студія Firesprite Games випустять науково-фантастичний сурвайвл-горрор з елементами rogue-like — The Persistence на PC (Steam), PlayStation 4, Xbox One і Nintendo Switch. Вихід проекту на мультиплатформі відбудеться влітку 2020 року. Ті, хто раніше придбав тайтл для PlayStation VR, отримають The Persistence на PlayStation 4 безкоштовно.

Події The Persistence відбуваються у 2521 році на борту космічного корабля, що знаходиться у глибокому космосі і який, у результаті помилки під час гіперстрибків, заполонили монстри. Гравцеві, у ролі єдиного вцілілого, належить полагодити судно і повернутися на Землю. Для виживання герой може збирати ресурси, зброю та ґаджети, що розкидані по судну; витрачати зібрані ресурси на те, щоб «друкувати» нові види озброєння і корисних пристроїв, розвивати себе, свою амуніцію та спорядження.

Варто зазначити, що PSVR-версія The Persistence свого часу отримала переважно позитивні оцінки критиків і гравців — її рейтинг на Metacritic становить 78 балів. Рецензенти відзначали грамотну реалізацію механік і можливостей в рамках VR і процедурну генерацію, яка пояснюється сюжетом.

Читайте також

VR здатне працювати як знеболювальне, довели польскі вчені

Red Dead Redemption 2 запустили у віртуальній реальності

Red Dead Redemption 2

InjoyVR організовує перший в Україні турнір з Pavlov VR

Ентузіаст додав до Valheim підтримку VR-шоломів

Valheim

Редакційні мандри у віртуальну реальність з Injoy VR

Injoy VR

Анонсовано VR-гру за мотивами фільму “Зомбіленд”

Zombieland

Творці Hitman 3 показали, як виглядатимуть вбивства очима Агента 47

Hitman III, Hitman 3

Microsoft Flight Simulator нарешті отримала підтримку VR

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: