Sony втрачає ексклюзиви — The Persistence вийде на всіх платформах

Видавець Perp Games і студія Firesprite Games випустять науково-фантастичний сурвайвл-горрор з елементами rogue-like — The Persistence на PC (Steam), PlayStation 4, Xbox One і Nintendo Switch. Вихід проекту на мультиплатформі відбудеться влітку 2020 року. Ті, хто раніше придбав тайтл для PlayStation VR, отримають The Persistence на PlayStation 4 безкоштовно.

Події The Persistence відбуваються у 2521 році на борту космічного корабля, що знаходиться у глибокому космосі і який, у результаті помилки під час гіперстрибків, заполонили монстри. Гравцеві, у ролі єдиного вцілілого, належить полагодити судно і повернутися на Землю. Для виживання герой може збирати ресурси, зброю та ґаджети, що розкидані по судну; витрачати зібрані ресурси на те, щоб «друкувати» нові види озброєння і корисних пристроїв, розвивати себе, свою амуніцію та спорядження.

Варто зазначити, що PSVR-версія The Persistence свого часу отримала переважно позитивні оцінки критиків і гравців — її рейтинг на Metacritic становить 78 балів. Рецензенти відзначали грамотну реалізацію механік і можливостей в рамках VR і процедурну генерацію, яка пояснюється сюжетом.

Читайте також

Автори L.A. Noire роблять VR-гру з відкритим світом для Rockstar

l.a. noire

Стрім-проходження Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx

Prey отримає VR-версію?

Star Wars забагато не буває! Особливо на VR

Star Wars: Tales From The Galaxy’s Edge

Новий досвід у світі VR: ТОП 6 найкращих ігор для HTC VIVE

ESO: Greymoor, Minecraft Dungeons — Порадник ґеймера: Травень 2020

Minecraft Dungeons

Прототип контролера, що відстежує рухи пальців для PlayStation VR

PlayStation VR

Half-Life: Alyx непогано продає VR-шоломи

Популярне