Сучасна телефонія для приватних та бізнесових задач. Яка вона у 2023?

В наш час залишатись на зв’язку по роботі 24/7 стає з одного боку легше, а з іншого — якось ніяково. Хоча 2020-2023 рр. підготували нас до багатьох несподіванок, змусивши засвоїти  всілякі Zoom і Google Meets, факт залишається фактом — іноді робочий енвайронмент якимось чином має поєднувати інтернет, телефонію і все, що посередині. У цьому тексті ми розглянемо, як залишитись на зв’язку на кількох конкретних прикладах, у тому числі з власного досвіду редакції PlayUA.

Skype

Ветеран офісних буднів мав і має функцію з’єднання не лише по інтернету, а й по телефону. Теоретично корисно, але навряд дуже зручно. Для багатьох Skype — щось з жахливого минулого, що збирає пил 364 дні на рік крім стратегічних дзвінків родичів. Однак останні оновлення програми роблять її значно зручніше за Zoom, а можливість приєднатись до конференції офлайн зі звичайного телефону не слід недооцінювати.

Discord

Discord був розроблений як комунікативна програма для еймерів, однак швидко стала робочим середовищем теж. Зорганізувати тут голосову зустріч не так легко, але можливо, хоча колегам з телефонами доведеться говорити через когось по гучному зв’язку. Варіант не найкращий.

Хмарна телефонія

Зовсім ще новий напрямок для наших терен, однак якщо вам по роботі важливі такі речі як ведення статистики колів та запис дзвінків — вам сильно стане в нагоді віртуальна мобільна АТС. Під’єднати в таку мережу, інтегрувавши її у власні CRM—системи можна безліч міських та мобільних номерів, перенаправляючи дзвінки куди і кому треба. Організувати за допомогою такої технології можна повноцінний контакт-центр, де ніхто не заплутається і всі будуть дійсно на відстані одного дзвінка. Однак працює це і в іншу сторону — одночасний прийом багатьох дзвінків на один номер, що ідеально як для контакт-центру, так і для важливих робочих зустрічей, де хоч як але потрібні усі.

Серед інших функцій хмарної телефонії:

  • виклики можуть бути розподілені як вручну так і автоматично, а також на групу номерів через IVR;
  • виклик може вестися паралельно на міські та мобільні номери;
  • можливість для зручності з’єднати всі номери в один, як для викликів, так і для того щоб, для прикладу, регіональні філії мали один номер з центральним офісом.

Замість висновків

Як і де б ви не зорганізували собі робоче середовище, не забувайте про гігієну інтелектуальної праці. Перерви необхідні всім і від їх скорочення, як самовільного так і централізованого однозначно не виграє ніхто.

Disqus Comments Loading...