Tahira: Echoes of the Astral Empire — нова ролівка на Kickstarter

SWP

Нещодавно незалежна австралійська студія Whale Hammer Games запустила кампанію зі збору коштів на платформі Kickstarter. Новий проект студії — середньовічна ролівка Tahira: Echoes of the Astral Empire, яка планується випускатись епізодично.

Сюжет гри оповідає про події, які розгорнулись довколо нащадків космічних піонерів. Якщо колись люди подорожували між зірками, то зараз суспільство поступово деградує до рівня феодального середньовіччя. Одна з головних героїнь гри — принцеса Тагіра — залишилась єдиною спадкоємицею на трон невеликого королівства. І хоча спершу вона відмовляється від такої честі, обравши натомість пригоди і подорожі, згодом вона повертається у рідні краї. Причина цього — величезна армія, мета якої — повернути людей до зірок. Військо вперто прямує до мети, не жаліючи нікого на своєму шляху. Розібратися у всьому цьому безладі належить нашій принцесі.

Візуальний стиль та механіка гри дуже схожі на минулорічний шедевр — The Banner Saga. Багато хто поквапиться назвати її клоном, але все ж почекаймо на реліз (якщо такий буде).

Наразі проект зібрав майже половину із запланованої суми — 68 000 доларів. До кінця кампанія залишається 17 днів. Проект запланований до випуску для PC. Якщо все буде гаразд, то реліз відбудеться на початку наступного року.

Читайте також

На серії The Banner Saga та Van Helsing діють шалені знижки

Banner Saga

На Indiegogo зібрали гроші на справжній світловий меч

Настільна гра по Resident Evil 3 зібрала майже 1 мільйон доларів на Kickstarter

Terrordrome: Reign of the Legends тестують у Steam одночасно з розробкою

Блажкович на вашому столі — Настільну гру по Wolfenstein взяли в розробку

Wolfenstein

Chronotophobia — сповнена лавкрафтівського жаху інді-гра підкорює мережу

2019 рік був найуспішнішим для авторів ігор на Kickstarter

Subverse

Horizon: Zero Dawn завітає на ПК

Популярне