Tahira: Echoes of the Astral Empire — нова ролівка на Kickstarter

SWP

Нещодавно незалежна австралійська студія Whale Hammer Games запустила кампанію зі збору коштів на платформі Kickstarter. Новий проект студії — середньовічна ролівка Tahira: Echoes of the Astral Empire, яка планується випускатись епізодично.

Сюжет гри оповідає про події, які розгорнулись довколо нащадків космічних піонерів. Якщо колись люди подорожували між зірками, то зараз суспільство поступово деградує до рівня феодального середньовіччя. Одна з головних героїнь гри — принцеса Тагіра — залишилась єдиною спадкоємицею на трон невеликого королівства. І хоча спершу вона відмовляється від такої честі, обравши натомість пригоди і подорожі, згодом вона повертається у рідні краї. Причина цього — величезна армія, мета якої — повернути людей до зірок. Військо вперто прямує до мети, не жаліючи нікого на своєму шляху. Розібратися у всьому цьому безладі належить нашій принцесі.

Візуальний стиль та механіка гри дуже схожі на минулорічний шедевр — The Banner Saga. Багато хто поквапиться назвати її клоном, але все ж почекаймо на реліз (якщо такий буде).

Наразі проект зібрав майже половину із запланованої суми — 68 000 доларів. До кінця кампанія залишається 17 днів. Проект запланований до випуску для PC. Якщо все буде гаразд, то реліз відбудеться на початку наступного року.

Читайте також

Пізнати усі прекрасності Agony сповна зможуть тільки ПК-ґеймери

Agony

Achtung! Cthulhu Tactics — стратегія з нацистами-зомбі, що вийде цьогоріч

Achtung! Cthulhu Tactics

InnerSpace отримала дату виходу

InnerSpace

Take-Two анонсували створення видавничого підрозділу Private Division

Private Division Logo

Legrand Legacy отримала дату виходу

Legrand Legacy

Sega дражнить ПК-фанатів картинкою з Vanquish

Похмурі будні середньовічного ката в The Executioner

Відполірована Bayonetta в 4К на ПК вже сьогодні!

Популярне