Тренуйте навички такмеду безкоштовно в застосунку LifesaverSIM!

Застосунок LifesaverSIM дає змогу всім охочим отримати навички домедичної допомоги й тактичної медицини. Авторизуйтеся з будь-якого куточка світу за допомогою Дії та отримуйте преміумпідписку безоплатно.

LifesaverSIM — це мобільний ігровий симулятор для розвитку навичок порятунку життя пораненим в умовах бойових дій. Навчання проходить у динамічному середовищі з реалістичною графікою: зможете накласти турнікет, тампонувати рани та проводити всі необхідні дії за протоколом MARCH. Ефект занурення допоможе ефективно розвинути навички.

LifesaverSIM створили учасники Brave1 — кластера підтримки Defense Tech розробок в Україні для Сил оборони.

Це перший навчальний курс для військових. До його створення були залучені досвідчені інструктори та бойові медики. Курс відповідає настановам Комітету TCCC і стандарту NATO. Також він враховує всі важливі аспекти надання допомоги на полі бою.

Цивільні українці, які хочуть навчитися надавати допомогу та рятувати життя, теж можуть пройти навчання. Розробники інтегрували Дію для верифікації, щоб українці отримали безоплатний доступ.

Після встановлення застосунку та активації облікового запису всі матеріали будуть доступні без підключення до інтернету.

Розробники обіцяють, що, надалі, у застосунку з’являться інші навчальні курси.

Завантажити застосунок можна як на IOS, так і на Android. Більше деталей можна дізнатися на сайті застосунку.

Підготуйтеся до ситуацій, коли ваші навички можуть врятувати життя.

Disqus Comments Loading...