Цілий пакунок чудових скріншотів Just Cause 3

Розробники із компанії Avalanche Studios представили на розгляд нові скріншоти Just Cause 3 — майбутнього пригодницького екшну власного виробицтва.

Переглядаючи нові світлини (а їх, до речі, багацько) можна побачити, що у плані естетики, енергетики і небезпеки у нової частини Just Cause вже гаразд. Зі світлин також можна побачити, що розробники приділили велику увагу деталізації і рівню графіки — особливо ефектно і красиво виглядають вибухи, яких, ми впевнені, буде достатньо. Щодо змін в самій структурі гри, то тут ніякої кардинальної революції ми не побачили — розробники вдосконалюють те, що і так добре працювало.

Нагадаємо, події цієї гри розгорнуться у все тій ж вигаданій тропічній країні через кілька років після події другої частини. На місці залишився і герой Ріко Родріґес, який продовжуватиме наводити порядок, винищуючи жорстоких диктаторів. Цього разу розробники обіцяються якісне керування автівками, літаками та іншого транспорту. Для ретельної розробки цього аспекту гри були залучені люди, які брали участь у створення знаменитої гонки Burnout.

Реліз обіцяють наступного року.

Читайте також

У мережу злили скріншоти Half-Life: Alyx

Рожева Пустка. Огляд Rage 2

RAGE 2

Нічний стрім Rage 2

«Rage 2 матиме справжній відкритий світ» — інтерв’ю з розробниками

Rage 2

Безліч нових скріншотів Final Fantasy XV

Прикрощі піратського життя

Творці Spec Ops: The Line анонсують нову гру

Похмурі нуарні локації на нових скріншотах Mafia III

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: