Творець Stardew Valley поділився ранніми скетчами гри

Інді-розробник ConcernedApe показав старі концепти громадського клубу, до якого гравці носять клунки містичним істотам під назвою джунімо, щоб поліпшувати споруду та отримувати нагороди. На цьому зображені розробник залишав різні записи:

Джунімо? Духи природи, що живуть у громадському клубі, відколи його покинули люди. Вони зникають, коли їх квести виконано. Що вони роблять із клунками? Мабуть, вони забирають їх собі або будуватимуть із отриманих речей щось корисне. Потім, коли джунімо отримають усі клунки, то вони принесуть вам зірку.

На інших концептах інтер’єру громадського клубу можна помітити, що здебільшого цей скетч увійшов до фінальної гри. Гравці трохи кепкували, що розробник, схоже, пролив каву на свої малюнки.

Ось ця рання версія продавця у Joja-маркеті за посиланням, схоже, буде снитися кільком користувачам твіттера у нічних жахіттях. Більше того, розробник поділився концептами шахти, у якій гравець б’ється із монстрами та збирає ресурси. Наразі автор відповів у соцмережі, що не планує створювати артбук, адже зосереджений над створенням наступної гри — Haunted Chocolatier.

Stardew Valley (наш стрім) має неофіційну українську локалізацію, із встановленням якої можна ознайомитися ось тут. Гра є одним із найкращих прикладів успіху інді-розробників, тож у вас є нагода ознайомитися із історією створення гри за посиланням.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Зробіть свій портрет у стилі Stardew Valley

1stardew valley

Легендарна інді: історія створення Stardew Valley | огляд від Nikattica

stardew valley

Stardew Valley отримає ще одне безкоштовне контентне оновлення

Stardew Valley

Stardew Valley продалася накладом понад 20 мільйонів копій

Stardew Valley

«Анонс від культового розробника»: 505 Games проведе свою першу онлайн-презентацію за кілька днів

Control

Розробник Stardew Valley показав свою нову гру

Stardew Valley з’явиться у Game Pass

Stardew Valley отримає нове колекційне видання

Stardew Valley

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: