У Mass Effect Legendary Edition буде фоторежим

На яку сучасну гру не глянь, майже у кожній є фоторежим. Воно й не дивно, адже з сучасною графікою у іграх, багато гравців хочуть зробити гарні скріншоти з різними ракурсами та ефектами. І, звичайно, без інтерфейсу. Розуміють цю ситуацію і автори перевидання трилогії Mass Effect. Нещодавно у офіційній сторінці серії у твіттері з’явився анонс фоторежиму разом з кількома скріншотами його роботи.

Інтерфейс цього режиму для Mass Effect Legendary Edition буде таким, як і у більшості проектів: тут можна налаштувати кут огляду камери, її розміщення та кут нахилу. Присутні різні фільтри і налаштування яскравості, контрасту та інших параметрів. Працюватиме фоторежим у всіх частинах трилогії.

Нагадуємо, що реліз Mass Effect Legendary Edition для ПК, PlayStation 4 та Xbox One станеться менше ніж за місяць — 14 травня. Перенесення статися не повинно, адже проект вже відправився “на золото”.


А поки перевидання ігор не вийшло, ви вже можете придбати артбук “Ігровий світ трилогії Mass Effect” українською від видавництва MAL’OPUS. Завдяки ньому можна ознайомитися зі всесвітом Mass Effect, описаного та намальованого на понад 260 великих сторінках.

Читайте також

У перевидання Mass Effect можна буде пограти з оригінальною фізикою транспорту

mass effect

Створіть власну обкладинку Mass Effect Legendary Edition

Electronic Arts викупили авторів аркадних симуляторів бейсболу

Super Mega Baseball

FIFA 21 замінить попередні частини серії у EA Play та Game Pass

Electronic Arts заманюватимуть гравців FIFA 21 у режим з лутбоксами

FIFA 2021

Battlefield розширюється! EA анонсували мобільну гру та продовження серії

Стрім It Takes Two

It Takes Two

У Steam триває розпродаж шутерів від Electronic Arts

Crysis

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: