У Mass Effect Legendary Edition буде фоторежим

На яку сучасну гру не глянь, майже у кожній є фоторежим. Воно й не дивно, адже з сучасною графікою у іграх, багато гравців хочуть зробити гарні скріншоти з різними ракурсами та ефектами. І, звичайно, без інтерфейсу. Розуміють цю ситуацію і автори перевидання трилогії Mass Effect. Нещодавно у офіційній сторінці серії у твіттері з’явився анонс фоторежиму разом з кількома скріншотами його роботи.

Інтерфейс цього режиму для Mass Effect Legendary Edition буде таким, як і у більшості проектів: тут можна налаштувати кут огляду камери, її розміщення та кут нахилу. Присутні різні фільтри і налаштування яскравості, контрасту та інших параметрів. Працюватиме фоторежим у всіх частинах трилогії.

Нагадуємо, що реліз Mass Effect Legendary Edition для ПК, PlayStation 4 та Xbox One станеться менше ніж за місяць — 14 травня. Перенесення статися не повинно, адже проект вже відправився “на золото”.


А поки перевидання ігор не вийшло, ви вже можете придбати артбук “Ігровий світ трилогії Mass Effect” українською від видавництва MAL’OPUS. Завдяки ньому можна ознайомитися зі всесвітом Mass Effect, описаного та намальованого на понад 260 великих сторінках.

Читайте також

EA закрила серію Project CARS і розпустила Slightly Mad Studios

Вслід за Ubisoft: Electronic Arts закриває сервери старих проєктів

Mirror's Edge

Помер Феррет Бодуан, головний дизайнер Fallout 76, Starfield та ігор серії Dragon Age

Ferret Baudoin

Кросплей, кастомізація, кооп: Анонсовано The Sims 5!

sims diamond

EA натякнули на розробку ремейку Dead Space 2

Dead Space

Origin врешті відправлять на пенсію. EA випустила новий клієнт для ПК

EA настільки хотіла гру по «Зоряних війнах», що скасувала переосмислення серії Plants vs. Zombies

Plants vs Zombies

Стрім FIFA 23 (востаннє з EA)

fifa 23

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: