У Mass Effect Legendary Edition буде фоторежим

На яку сучасну гру не глянь, майже у кожній є фоторежим. Воно й не дивно, адже з сучасною графікою у іграх, багато гравців хочуть зробити гарні скріншоти з різними ракурсами та ефектами. І, звичайно, без інтерфейсу. Розуміють цю ситуацію і автори перевидання трилогії Mass Effect. Нещодавно у офіційній сторінці серії у твіттері з’явився анонс фоторежиму разом з кількома скріншотами його роботи.

Інтерфейс цього режиму для Mass Effect Legendary Edition буде таким, як і у більшості проектів: тут можна налаштувати кут огляду камери, її розміщення та кут нахилу. Присутні різні фільтри і налаштування яскравості, контрасту та інших параметрів. Працюватиме фоторежим у всіх частинах трилогії.

Нагадуємо, що реліз Mass Effect Legendary Edition для ПК, PlayStation 4 та Xbox One станеться менше ніж за місяць — 14 травня. Перенесення статися не повинно, адже проект вже відправився “на золото”.


А поки перевидання ігор не вийшло, ви вже можете придбати артбук “Ігровий світ трилогії Mass Effect” українською від видавництва MAL’OPUS. Завдяки ньому можна ознайомитися зі всесвітом Mass Effect, описаного та намальованого на понад 260 великих сторінках.

Читайте також

Футбольна асоціація FIFA проти монополії в іграх

FIFA

Cтрім відкритої бети Battlefield 2042

Battlefield 2042

У GeForce Now з’явилися ігри Electronic Arts

Dragon Age: Inquisition

Баланс настільної та відеогри: огляд Lost in Random від Nikattica

Lost in Random

Стали відомі дата та подробиці відкритої бети Battlefield 2042

Battlefield 2042

До мережі потрапив ігролад мобільної Battlefield

Battlefield

Завтрашній день: ігри про майбутнє людства

У Battlefield V можна пограти безкоштовно на цих вихідних

Battlefield V

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: