Ubisoft відкликає ліцензії The Crew з бібліотек гравців

Ubisoft скасовує ліцензії The Crew з бібліотек гравців у Ubisoft Connect. Щонайменше про це повідомляє користувач Accursed Farms у соцмережі X.

Попередньо у грудні було усунено можливість купівлі гри в цифрових крамницях, а також компанія обіцяла відключити сервери гри на початку квітня через «обмеження серверної інфраструктури та ліцензійних домовленостей». Варто зауважити, що гру неможливо запустити без інтернет-підключення.

Під час відкривання забавки у бібліотеці Ubisoft Connect гравці отримують повідомлення: «Ви більше не маєте доступу до гри. Чому би вам не продовжити свої пригоди у Крамниці?». Чимало користувачів висловлювали своє засмучення у соцмережі, а дехто навіть створив вебсайт StopKillingGames, у якому намагаються привернути увагу до труднощів збереження ігор та збирають підписи щодо повернення The Crew.

Гонка-пісочниця у відкритому світі The Crew (огляд) вийшли у 2014 році. Події гри відбувалися у Сполучених Штатах, де гравець може змагатися в мультиплеєрі чи синґловій кампанії. Гра заклала фундамент для серії, адже потім вийшла дещо експериментальна The Crew 2  та минулорічна The Crew Motorfest (огляд).

На жаль, за угодою користування цифрових крамниць правовласник може забрати гру у будь-який момент, тож ми не зовсім володіємо придбаним, а лише в певному сенсі «орендуємо» гру на невизначений термін.

Які недоступні до придбання ігри ви маєте у своїй бібліотеці?

Disqus Comments Loading...