Українська стратегія “Острів” нарешті вийшла в Steam та GOG

Містобудівна стратегія “Острів”, яка пропонує вам очолити і розвивати українське поселення 18-го сторіччя, нарешті стала доступною для придбання у GOG та Steam (щоправда, у дочасному доступі) за $12,49 та 329 грн відповідно. Раніше “Острів” можна було придбати винятково на сайті розробника, і якщо ви вже свого часу це зробили, не переймайтеся — ви автоматично отримаєте ключ до гри у бажаному сервісі.

Перша альфа-версія “Острова” стала доступною для широкого загалу ще в 2017 році, і з того часу побажання спільноти також відіграли немалу роль у розвитку стратегії. Чинна ж збірка гри під умовною назвою Alpha 3 містить уже цілком готові землеробство, тваринництво, зміну пір року та систему прокладання доріг — і це вкупі з базовою торгівлею, понад 30 різновидами будівель та іншими основними елементами економічних стратегій.

У прийдешніх оновленнях — а розробники чесно попереджають, що на це можуть піти роки — нас чекатимуть повноцінна сюжетна кампанія, поліпшена торгівля, система репутації, освіта, релігія, правосуддя, дозвілля розширення управлінських можливостей та купа інших приємнощів як ігроладного, так і естетичного характеру.

Наразі гра доступна лише на Windows, проте згодом “Острів” підтримуватиме і Linux (а можливо ще і Мас).


“Острів — це значною мірою праця однієї людини: харків’янин Євгеній почав розробку в 2014 році, і лише недавно команда розрослася до чотирьох чоловік. Тому якщо ви хочете підтримати розвиток гри не лише фінансово (придбавши примірник “Острова”, ясна річ), а й допомогти розробникам ділом, то пишіть на пошту [email protected]

Читайте також

DONTNOD розробляють нову гру… і це знову не Life is Strange 3

life is strange

NieR Replicant ver.1.22474487139… вийде 22 квітня

NieR Replicant

Чим відрізняється Mafia: Definitive Edition від оригіналу (Падон)

Football Manager вийде на Xbox вперше за 13 років

football manager 2021

Among Us 2 скасовано. Розробники розвиватимуть оригінал на хвилі його успіху

among us

SEGA екранізує Yakuza

Yakuza

Metal Gear Solid1-2 (та інша класика Konami) з’явились у GOG

Бюджетна мишка для ноутбука – Огляд Vinga MSW-907, MSW-908, MSW-909

Популярне