Uncharted 4: A Thief’s End — подробиці з нового номеру Game Informer

news.1420567830_262_cover_reveal_spread

У лютневому номері журналу Game Informer є багато ексклюзивної інформації довгоочікуваної Uncharted 4: A Thief’s End. Хоча випуск вийде у продаж тільки наступного тижня, однак виданню Gematsu вдалося підглянути і поділитися з нами деякими подробицями з номеру.

Початок Uncharted 4: A Thief’s End розгорнеться через три роки після подій попередньої частини. Головний герой Нейтан Дрейк щасливо живе разом із коханою Оленою. Але тут його сімейний спокій порушує брат Нейтана — Сем, який на велике здивування першого досі живий. Попри таку неочікувано зустріч, Нейтан дуже радий братові і з задоволенням відправляється з ним на черговий пошук пригод.

Виявляється, життя Сема (ним керуватиме ШІ) зараз залежить від того, чи знайде він загадковий артефакт пірата Генрі Евера. На його пошуки гравці відправляться у не менш загадкову колонію Ліберталію, що на Мадагаскарі. Проте одним островом гра не обмежеться. Журналісти видання Game Informer були свідками того, що у грі буде і міське, і свігове оточення.

Конкурувати наші герої будуть із ще двома мисливцями на скарби — Рейф і Надін, яким потрібно дістати той же артефакт. Цим лиходіям студія Naughty Dog обіцяє відвести значну роль.

Між головними героями гри — Нейтаном і Семом теж буде деяке суперництво. Хоча Сем старший на п’ять років, розробники показали його, як ще більш безрозсудливого персонажа, який у всьому заздрить брату. Взагалі стосунки між братами Naughty Dog девчому порівнює зі стосунками Джоела та Еллі iз The Last of Us.

Окрім сюжету, відомо також основні механіки гри. В арсеналі, окрім мотузки і гака-кішки, з’являться інші додаткові інструменти. Присутні багато головоломок, в яких вони будуть задіяні. Особливу увагу розробники вирішили присвятити свободі пересування. А для тих, хто любить обнишпорювати кожен куточок і проходити гру на 100%, розробники приготували кілька цікавих історій. Підтверджено наявність мультиплеєру.

До розробки Uncharted 4: A Thief’s End приступила невеличка команда студії одразу після релізу Uncharted 3. До цієї компанії приєдналась більша кількість працівників, коли було випущено The Last of Us.

Закінчити розробку і випустити гру Naughty Dog готується у цьому році, ексклюзивно для PlayStation 4. Проте вже зараз відомо, що нас очікує щось справді неймовірне — “Неслухняні пси” іншого не роблять.

Читайте також

“День Епідемії” від Naughty Dog перейменували у “День The Last of Us”

The Last of Us Part II‎

На PS4 вийде колекційне видання “8 ігор в одному”

Найстрашніші ігри для PlayStation (частина 1)

Blair Witch

State of Play у виконанні PlayUA

Cuphead скоро з’явиться на PS4?

Огляд без спойлерів – Ghost Of Tsushima (OLDboi)

Огляд Rocket Arena (OLDboi)

Саркастичний Огляд SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated (OLDboi)

Популярне