Відьмак Ґеральт з’явиться у файтингу Soulcalibur VI

Марчін Момот, головний піарник CD Projekt RED,  своїм твітом дав зрозуміти, що славетний відьмак Ґеральт з’явиться в одній із ігор, які вийдуть цього року. Якій саме? Відповідь проста: Soulcalibur VI.

Чому так, запитаєте ви?

1. Гостьові персонажі — доволі вагомий компонент файтингів. У Super Smash Bros. можна зіграти за Клауда і Байонетту, останні дві частини Mortal Kombat зустрічали в гостях Фредді Крюґера, Джейсона і Хижака, а в Injustice 2 затесалися Геллбой і навіть Черепашки-ніндзя.

Soulcalibur теж не цуралася іменитих персонажів. Спаун, Лінк, Йода з Дартом Вейдером, Еціо Аудіторе (і це без урахування героїв, ексклюзивних для певної консолі) — всі вони в різні роки ставали почесними гостями серії. І Soulcalibur VI безумовно продовжить цю традицію.

2. Коли у грудні Soulcalibur VI анонсували не лише для консолей, але і для ПК, то спільнота відразу взялася припускати, хто може стати неодмінним гостьовим персонажем. Ми також неодноразово висували припущення про наявність Ґеральта, бо він однаково доречно виглядав би і як основний гість (тобто присутній у версіях для всіх платформ), і як ексклюзивний персонаж для ПК-версії гри.

3. Soulcalibur — це файтинг, у якому всі персонажі користуються зброєю, а магічні комбо-вомбо ідуть у другу чергу. Ну просто ідеальне середовище для Ґеральта, бо відьмак і майстерно володіє мечем, і має в своєму арсеналі магічні знаки.

4. Видавцем Soulcalibur VI є Bandai Namco, яка свого часу видавала другого “Відьмака”, а також була розповсюджувачем “Дикого Гону” у США та Японії.


Тож твіт пана Момота не породив чутки, як багато кому здається, а непрямим чином підтвердив припущення, які ходять спільнотою ще з грудня минулого року. Втім, хто його зна, можливо, нас обведуть круг пальця, і замість крутого гостьового персонажа у настільки ж крутому файтингу ґеймери всього світу отримають набір костюмів та скінів “а ля Відьмак” для Final Fantasy XV.

Читайте також

Ґеральт, Думґай і прощання з Windows 7 — що приніс новий сезон Fortnite?

2022 12 04 13.25.27

Netflix випустить спінофф “Відьмака” про банду “Щурів”

The Witcher, Відьмак

13 зручностей, які отримає “Відьмак 3” у грудні (не лише на консолях)

The Witcher 3: Wild Hunt

Комікси про «Відьмака» отримають свіженькі палітурчаті наклади

0x0 (2)

Генрі Кавілл пояснив, чому покидає “Відьмака” від Netflix

CDPR анонсували ремейк першого “Відьмака” на Unreal Engine 5

witcher remake

Не варто очікувати The Witcher 4 раніше 2025 року

The Witcher 3: Wild Hunt

Продовження Cyberpunk 2077 та одразу декілька проєктів у всесвіті «Відьмака» — купа анонсів від CD Projekt Red

Cyberpunk 2077

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: