Відьмак Ґеральт з’явиться у файтингу Soulcalibur VI

Марчін Момот, головний піарник CD Projekt RED,  своїм твітом дав зрозуміти, що славетний відьмак Ґеральт з’явиться в одній із ігор, які вийдуть цього року. Якій саме? Відповідь проста: Soulcalibur VI.

Чому так, запитаєте ви?

1. Гостьові персонажі — доволі вагомий компонент файтингів. У Super Smash Bros. можна зіграти за Клауда і Байонетту, останні дві частини Mortal Kombat зустрічали в гостях Фредді Крюґера, Джейсона і Хижака, а в Injustice 2 затесалися Геллбой і навіть Черепашки-ніндзя.

Soulcalibur теж не цуралася іменитих персонажів. Спаун, Лінк, Йода з Дартом Вейдером, Еціо Аудіторе (і це без урахування героїв, ексклюзивних для певної консолі) — всі вони в різні роки ставали почесними гостями серії. І Soulcalibur VI безумовно продовжить цю традицію.

2. Коли у грудні Soulcalibur VI анонсували не лише для консолей, але і для ПК, то спільнота відразу взялася припускати, хто може стати неодмінним гостьовим персонажем. Ми також неодноразово висували припущення про наявність Ґеральта, бо він однаково доречно виглядав би і як основний гість (тобто присутній у версіях для всіх платформ), і як ексклюзивний персонаж для ПК-версії гри.

3. Soulcalibur — це файтинг, у якому всі персонажі користуються зброєю, а магічні комбо-вомбо ідуть у другу чергу. Ну просто ідеальне середовище для Ґеральта, бо відьмак і майстерно володіє мечем, і має в своєму арсеналі магічні знаки.

4. Видавцем Soulcalibur VI є Bandai Namco, яка свого часу видавала другого “Відьмака”, а також була розповсюджувачем “Дикого Гону” у США та Японії.


Тож твіт пана Момота не породив чутки, як багато кому здається, а непрямим чином підтвердив припущення, які ходять спільнотою ще з грудня минулого року. Втім, хто його зна, можливо, нас обведуть круг пальця, і замість крутого гостьового персонажа у настільки ж крутому файтингу ґеймери всього світу отримають набір костюмів та скінів “а ля Відьмак” для Final Fantasy XV.

Читайте також

Подкаст Вахмурки №1 — Карантин, Відьмак та інтерв’ю з автором коміксу «Кобзар»

Кобзар

Зйомки другого сезону “Відьмака” призупинено через пандемію

Зйомки майже всіх американських серіалів призупинено через коронавірус

Netflix назвала виконавця ролі Весеміра у 2 сезоні “Відьмака”

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Розробники The Witcher 3 отримуватимуть більше грошей від Steam

The Witcher 3: Wild Hunt

А ось і акторський склад другого сезону «Відьмака»

Зірка «Гри Престолів» зіграє у «Відьмаку» від Netflix

Kristofer Hivju

Популярне