WoW: Shadowlands стала найпродаванішою ПК-грою в історії

Раніше Activision Blizzard уже хвалилися високими темпами передзамовлень World of Warcfaft: Shadowlands. Мовляв, уже на той момент свіже доповнення фактично стало найпопулярнішим за всі роки існування цієї ММО. Тепер же з’явилася щ одна нагода похизуватися. Як виявилося, WoW: Shadowlands за першу добу з моменту релізу розійшлася накладом у понад 3,7 млн примірників, встановивши новий рекорд за темпами продажу на ПК в історії ігротворення. Що цікаво, попереднім рекордсменом була інша гра Blizzard, Diablo III,  з не менш вражаючими 3,5 млн примірників за першу добу. А вона ж вийшла ще в 2012 році.

 

До всього, розробники похвалилися, що за останніх 365 днів гравці провели в Азероті вдвічі більше часу, ніж за аналогічний період у 2019, та й загалом цей показник виявився найбільшим за всю історію World of Warcraft. Щоправда, іншої важливої інформації — кількості активних гравців — компанія так і не повідомила. Власне, скільки саме людей щомісяця грає у WoW, нам востаннє звітували аж у 2015 році. Тоді це було 5,5 млн активних гравців. Зараз, за приблизними прогнозами спільноти, — трохи більше 4 млн.

Втім, радість тривала недовго, адже після феєричних перших днів відгуки спільноти про Shadowlands виявилися доволі суперечливими. А наш Віталій Тарнавський, який у WoW грає понад пів життя, тепер уже взагалі не хоче туди заходити. Що ж там такого принесла Shadowlands, га?

Читайте також

Battle.net отримає редизайн вперше за 8 років

Overwatch стала безкоштовною на два тижні

Проведіть карантин у стилі Blizzard

World of Warcraft: Battle for Azeroth

В іграх Blizzard поменшало “токсичних” гравців

BlizzCon 2021 стане BlizzConline: безкоштовним і онлайновим

BlizzCon 2019

Activision планує видати мобільну версію Overwatch

World of Warcraft виповнюється 16 років

World of Warcraf

Shadowlands — найуспішніше з усіх доповнень WoW

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: