WoW: Shadowlands стала найпродаванішою ПК-грою в історії

Раніше Activision Blizzard уже хвалилися високими темпами передзамовлень World of Warcfaft: Shadowlands. Мовляв, уже на той момент свіже доповнення фактично стало найпопулярнішим за всі роки існування цієї ММО. Тепер же з’явилася щ одна нагода похизуватися. Як виявилося, WoW: Shadowlands за першу добу з моменту релізу розійшлася накладом у понад 3,7 млн примірників, встановивши новий рекорд за темпами продажу на ПК в історії ігротворення. Що цікаво, попереднім рекордсменом була інша гра Blizzard, Diablo III,  з не менш вражаючими 3,5 млн примірників за першу добу. А вона ж вийшла ще в 2012 році.

 

До всього, розробники похвалилися, що за останніх 365 днів гравці провели в Азероті вдвічі більше часу, ніж за аналогічний період у 2019, та й загалом цей показник виявився найбільшим за всю історію World of Warcraft. Щоправда, іншої важливої інформації — кількості активних гравців — компанія так і не повідомила. Власне, скільки саме людей щомісяця грає у WoW, нам востаннє звітували аж у 2015 році. Тоді це було 5,5 млн активних гравців. Зараз, за приблизними прогнозами спільноти, — трохи більше 4 млн.

Втім, радість тривала недовго, адже після феєричних перших днів відгуки спільноти про Shadowlands виявилися доволі суперечливими. А наш Віталій Тарнавський, який у WoW грає понад пів життя, тепер уже взагалі не хоче туди заходити. Що ж там такого принесла Shadowlands, га?

Читайте також

Реліз World of Warcraft Burning Crusade Classic відбудеться 2 червня

World of Warcraft Burning Crusade

Керівник розробки Overwatch звільнився з Blizzard

overwatch

Збірка ретро-ігор від Blizzard поповнилася новими проектами і не тільки

Blizzard Arcade Collection

У перевиданні Diablo II буде як оновлена, так і оригінальна графіка

Diablo II: Resurrected

Альфа-тестування Diablo II: Resurrected розпочнеться наприкінці тижня

Diablo II: Resurrected

Рімейк Diablo II підтримуватиме лише окремий вид модифікацій

Diablo II

Рімейк Diablo II вийде на ПК і консолі вже цього року

Diablo II

Напередодні Blizzcon стали відомі подробиці оновлень для World of Warcraft та World of Warcraft Classic

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: