robotvacuum

Як вибрати робот пилосос для прибирання

Автор: Микола Єрьомін

Сучасне життя важко уявити собі без помічників у вигляді ґаджетів та побутової техніки. Будь-яка людина на хазяйстві знає, що вести побут стає значно легше, якщо під руками є все необхідне. Розумна техніка стала частиною нашого життя. Скажімо, робот-пилосос — справжнє чудо техніки. З ним прибирання в домі стає задоволенням.

Зазвичай роботи-пилососи виготовлені з пластику, іноді з використанням металу. Пересувається робот-пилосос за допомогою вбудованих колес. Він є достатньо компактним та маневреним приладом для прибирання. Техніка з легкістю збирає все сміття в приміщенні, шерсть хатніх тварин та пил. Працює робот для прибирання від вбудованого акумулятора, який може заряджатися від розетки у 220V.

Який краще вибрати робот-пилосос

Як і у будь-якій техніці головним показником працездатності та продуктивності робота-пилососа є його технічні характеристики. Саме від цих похідних і залежить якість роботи вашого пилососа. Обираючи такого помічника обов’язково звертайте уваги на такі моменти:

  • Об’єм контейнера пилососа. Це буде впливати також і на тривалість роботи вашого помічника. Зазвичай для квартири достатньо контейнеру на 0,4-0,5 л.
  • Потужність робота-пилососа. Тобто, з якою силою буде всмоктуватись сміття. Від потужності залежить також ступінь енергоспоживання пилососу. Зазвичай такі прилади мають потужність 23 Вт, але є і більш потужні апарати — на 35-40 Вт.
  • Рівень шуму, що він походить від пилососу. Важливо, щоб робота таких приладів було якомога тихішою. Тоді це не буде заважати комфортному рівню життя.

Ми рекомендуємо орієнтуватись на площу приміщення, для якого обирається робот-пилосос. Якщо це велика квартира, або ж дім, то є необхідність у більш потужному варіанті зі збільшеним резервуаром.

Зустрічаються й такі варіанти моделей:

  • Роботи для миття вікон;
  • Миючі пилососи;
  • Комбіновані типи.

За технічними характеристиками моделі миючих роботів пилососів відрізняються від звичайних. В них резервуар розрахований на воду, за допомогою якої пилосос зволожує поверхню, що він її прибирає. Ціни на побутову техніку можуть бути різними. Все залежить від характеристик. Загалом, який би варіант ви не обрали, очевидним є те що ви будете задоволені. Щодо придбання техніки слід звертатись у перевірений інтернет-магазин, який добре себе зарекомендував. За необхідністю ви можете звернутись до спеціалістів щоб отримати більш детальну консультацію.

Останні статті

Чого очікувати від Hogwarts Legacy

Автор: Владислав Папідоха

Hogwarts Legacy

Джон Карпентер — ідеальний режисер для кіноверсії Dead Space (але це навряд чи станеться)

Автор: Микола Єрьомін

dead space carpenter1

Що очікує на кіновсесвіт DC у майбутньому

Автор: Дмитро Джугалик

james gunn

Hogwarts Legacy, Wild Hearts, Like a Dragon: Ishin! — Порадник Ґеймера: Лютий 2023

Автор: Володимир Бортюк

State of Play

Чим вам запам’яталася оригінальна Dead Space?

Автор: Олег Куліков

71 711151 dead space

Правила вибору бюджетного смартфона

Автор: PlayUA

androidphones

10 нововведень, які з’являться у Dead Space Remake

Автор: Владислав Папідоха

Dead Space Remake

Ноутбуки 2023: передові технології та ступінь надійності

Автор: PlayUA

acer aspire 7

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: