Яким би ви хотіли побачити наступний StarCraft?

Cьогодні виповнилося 25 років з дня релізу StarCraft — гри, яка на довгі роки стала еталоном стратегій у реальному часі та без якої б не існувало сучасного кіберспорту. На жаль, ностальгія — це все, що залишилося шанувальникам серії. Після трилогії StarCraft II працівники Blizzard у 2017 році подарували спільноті цілком гідне перевидання StarCraft Remastered, у 2020 оголосили про закінчення підтримки StarCraft II… і все.

Свого часу розробники казали, що мали ідеї для нових ігор у цьому всесвіті, однак після багатостраждального шутера StarCraft: Ghost, ідеї з якого перекочували в доповнення StarCraft II: Nova Covert Ops, розмов про щось нове під цим брендом уже не було.

І тут на сцену виходить Філ Спенсер.

Яснозорий дядько Філ після анонсу купівлі Activision Blizzard неодноразово казав, що має на меті відродити улюблені багатьма, але чомусь занедбані торговельні марки Activision Blizzard. До того ж, Спенсер натякнув, що “повернення StarCraft”, коли до цього дійде, не обмежиться лише стратегіями — особисто йому хотілося би побачити й ігри інших жанрів, адже всесвіт StarCraft має для цього всі умови.

Зважаючи, що Microsoft стає щоразу ближчою до завершення процесу купівлі (як би цьому не намагався завадити Джим Раян), наступна RTS — хай то StarCraft III чи StarCraft: Новий підзаголовок — є лише питанням часу. Але уявімо, що поруч із нею анонсують ще одну гру — 4Х-стратегію про колонізаторство терранів, гонки на геліонах, слешер, де ми за протоса шинкуємо зергів абощо. І хочеться почути вашу думку,

Яким би ви хотіли побачити наступний StarCraft?

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Британський регулятор CMA попередньо схвалив угоду між Microsoft та Activision

microsoft activision

Усе показане на Nintendo Direct (14.09.2023)

Super Mario Bros.

«Поверни Twitter»: Ілона Маска загнобили на Valorant Champions

sad elon

Diablo III нарешті отримає новий самітній режим

diablo

Overwatch 2 стала найгіршою грою в Steam

overwatch 2

Ілон Маск помирився з Blizzard

elon musk

Купіть набір у World of Warcraft — підтримайте Україну

blizzard

«Ми більше так не будемо»: творці Diablo IV визнали провал патчу 1.1.0

diablo 4

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: