Замість однієї дві: У вівторок анонсуються дві нові Arma, а деталі анонсу вже в мережі

Презентацію «Майбутнє Arma» планували провести у вівторок, очікувалося що там покажуть Arma 4 і фанати завмерли в очікуванні. Щоб було зручно, Bohemia Interactive напередодні розсілали рекламні проспекти на 80 сторінок журналістам та блогерам. Та хтось з них злив такий на Reddit, тож тепер нам відомо, що у вівторок покажуть не одну Arma, а дві. І ще серія нарешті попаде на консолі.

Відповідно до оприлюдненого документу, студія анонсує у вівторок Arma 4 та нову проміжну частину з підзаголовком Reforger. Його мета пропрацювати і протестувати на публіці нововведення, які пізніше ляжуть в основу номерної частини. Тож вийде він швидше. Серед цих особливостей новий рушій, Enfusion, та підтримка консолей. Що важливо, чинного та минулого поколінь.

Події гри розгортатимуться під час Холодної війни, у 80-х, а гравцям доведеться будувати власну воєнну карʼєру за США або СРСР під час проведення боїв на острові Івірон десь посередині Атлантики. Площа острова буде близько 52 кілометрів квадратних.

У грі буде 3 фракції, 6 видів транспорту (вони матимуть варіанти, тож загалом 18), 15 видів зброї, 2 типи гранат та 13 бойових ролей. Крім мультиплеєрних режимів, буде режим модифікації сценаріїв Game Master, міжплатформовий Workshop та повна підтримка користувацьких модифікацій.

Подивитися ближче на новеньку Arma Reforge можна буде у вівтороок о 21:00 за київським часом. Злитий рекламний ґайдбук знайдете за посиланням на Reddit.

Читайте також

Встигніть забрати ARMA: Cold War Assault безкоштовно на GOG!

Humble Bundle запустили набір з іграми Bohemia Interactive

Було закрито студію, яка займалася підтримкою DayZ

DayZ look for release date

Тиждень безкоштовної Arma 3

Arma 3

Новий рендер DayZ не вирішив проблем гри

Альфа-версія DayZ розійшлася накладом у 3 млн. копій

33 особливості Arma 3

Головний дизайнер героїв Overwatch 2 звільнився з Blizzard

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: