Завтра у Fortnite з’явиться Елой з Horizon Zero Dawn

Зовсім нещодавно стало відомо, що компанія Sony інвестувала у Epic Games 200 мільйонів доларів. Схоже, що саме з цієї нагоди ігротворці вирішили додати до Fortnite чергового персонажа. Як ви могли здогадатися з заголовку, мова йде про Елой — головну героїню Horizon Zero Dawn (наш огляд).

Персонаж та різні предмети і емоції для нього з’являться у грі вже завтра, 15 квітня. А сьогодні для власників консолей PlayStation розробники Fortnite влаштували спеціальний турнір, отримавши перемогу у якому, можна буде завчасно стати власником скіну Елой та набору екіпірування для неї. З повний переліком правил та положень турніру можна ознайомитися на офіційному сайті проекту.

А ще протягом короткого проміжку часу у грі влаштують подію, присвячену двом войовничим жінкам, які є у королівській битві — Елой та Ларі Крофт. У межах заходу двох гравців випадковим чином екіпірують у скіни цих двох героїнь та видадуть парні пістолети та лук. На відміну від сьогоднішнього івенту, цей буде також доступним і ПК-гравцям. Триватиме він з 16 до 18 квітня.


А якщо навіть так вам замало Елой та всесвіту Horizon Zero Dawn, то нагадуємо що у вас є можливість просто зараз придбати комікс “Горизонт: Новий світанок. Сонячний Яструб” українською.

Читайте також

У що пограти на PlayStation довгими зимовими вечорами?

playstation winter 2021

Трейлер Fortnite Chapter 3 злили в мережу: апґрейд рушія вже за рогом

Fortnite chapter 3

У Fortnite теж скоро відбудеться переворот

Fortnite

Наруто завітає у Fortnite

Fortnite

Відкрито передзамовлення артбуку “Світ гри Horizon Zero Dawn”

Horizon Zero Dawn

Sony влаштували знижки на ігри… у Steam

Horizon Zero Dawn

Сьогодні у Fortnite почнеться новий “кубічний” сезон

Fortnite

Персонаж з демки Unreal Engine 5 став героєм Fortnite

Fortnite

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: