Завтра у Fortnite з’явиться Елой з Horizon Zero Dawn

Зовсім нещодавно стало відомо, що компанія Sony інвестувала у Epic Games 200 мільйонів доларів. Схоже, що саме з цієї нагоди ігротворці вирішили додати до Fortnite чергового персонажа. Як ви могли здогадатися з заголовку, мова йде про Елой — головну героїню Horizon Zero Dawn (наш огляд).

Персонаж та різні предмети і емоції для нього з’являться у грі вже завтра, 15 квітня. А сьогодні для власників консолей PlayStation розробники Fortnite влаштували спеціальний турнір, отримавши перемогу у якому, можна буде завчасно стати власником скіну Елой та набору екіпірування для неї. З повний переліком правил та положень турніру можна ознайомитися на офіційному сайті проекту.

А ще протягом короткого проміжку часу у грі влаштують подію, присвячену двом войовничим жінкам, які є у королівській битві — Елой та Ларі Крофт. У межах заходу двох гравців випадковим чином екіпірують у скіни цих двох героїнь та видадуть парні пістолети та лук. На відміну від сьогоднішнього івенту, цей буде також доступним і ПК-гравцям. Триватиме він з 16 до 18 квітня.


А якщо навіть так вам замало Елой та всесвіту Horizon Zero Dawn, то нагадуємо що у вас є можливість просто зараз придбати комікс “Горизонт: Новий світанок. Сонячний Яструб” українською.

Читайте також

Чому Fortnite — така популярна гра? (RendarosUA)

Анонсовано новий комікс за мотивами Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn

5 найяскравіших героїнь у відеоіграх за версією PlayStation

На ПК-версію Horizon Zero Dawn у всіх крамницях діє непогана знижка

Усім власникам PlayStation подарують 10 ігор. Серед них є Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn

Встигніть придбати комікс Horizon: Zero Dawn українською зі знижкою

horizon zero dawn

Epic Games подарує ігрову валюту власникам Fortnite і Rocket League. Але є нюанс

Fortnite

TUOS Comics видасть комікс за всесвітом Horizon: Zero Dawn

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: