Знайомство з Францією в черговому ролику Sid Meier’s Civilization VI

Компанія Firaxis опублікувала черговий ролик присвячений новій частині класичної 4Х-стратегії Sid Meier’s Civilization. Цього разу нас знайомлять з Францією та її мудрою і розважливою правителькою – Катериною Медичі.

Катерина Медичі була наймогутнішою Європейськоє королевою 16-го століття, що за час правління значно змінила зовнішню політику країни. Дітям Катерини прийшлося керувати Францією під час багаточисельних релігійних та громадянських воєн.

Унікальним юнітом Франції стануть імператорські гвардійці – елітний загін досвідчених воїнів створений за наказом Наполеона Бонапарта. Гвардійці значно переважають звичайних солдат за рівнем підготовки та оснащення, що робить їх дуже небезпечними на ранніх етапах гри.

3e8652939d43968764a6b16155ad0720d624680f

Унікальною визначною пам’яткою стане шато – великий маєток з прилягаючими землями, що в давнину призначався для прийомів важливих гостей та святкувань.

Нагадаємо, що гра зарелізиться вже 21 жовтня, та ощасливить власнкиів персональних комп’ютерів під керуванням Microsoft Windows і Linux.

Читайте також

Yakuza 6 вийде пізніше, ніж очікувалось, зате демо-версія буде вчасно

Yakuza 6

Pillars of Eternity 2: Deadfire отримала дату релізу

Pillars of Eternity 2: Deadfire

До Civilization VI додадуть не лише кхмерів

Civilization VI | Indonesia

Кхмери завітають до Civilization VI

Civilization VI | Khmer

ЩоЗаШоу — Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі

Оприлюднено системні вимоги For Honor

Анонсовано нову гру у всесвіті World of Darkness

Ігровий режим у Windows 10 офіційно підтверджено

Популярне