Знайомство з Францією в черговому ролику Sid Meier’s Civilization VI

Компанія Firaxis опублікувала черговий ролик присвячений новій частині класичної 4Х-стратегії Sid Meier’s Civilization. Цього разу нас знайомлять з Францією та її мудрою і розважливою правителькою – Катериною Медичі.

Катерина Медичі була наймогутнішою Європейськоє королевою 16-го століття, що за час правління значно змінила зовнішню політику країни. Дітям Катерини прийшлося керувати Францією під час багаточисельних релігійних та громадянських воєн.

Унікальним юнітом Франції стануть імператорські гвардійці – елітний загін досвідчених воїнів створений за наказом Наполеона Бонапарта. Гвардійці значно переважають звичайних солдат за рівнем підготовки та оснащення, що робить їх дуже небезпечними на ранніх етапах гри.

3e8652939d43968764a6b16155ad0720d624680f

Унікальною визначною пам’яткою стане шато – великий маєток з прилягаючими землями, що в давнину призначався для прийомів важливих гостей та святкувань.

Нагадаємо, що гра зарелізиться вже 21 жовтня, та ощасливить власнкиів персональних комп’ютерів під керуванням Microsoft Windows і Linux.

Читайте також

Civilization 6 отримає нові доповнення

Що ми дізналися з прев’ю The Last of Us Part II

Подробиці закритого E3 демо Cyberpunk 2077

4A Games розповіла деталі сюжетних DLC для Metro Exodus

Cюжетний трейлер і скріншоти Wolfenstein: Youngblood

Колісна бронетехніка уже у World of Tanks!

World of Tanks

Yakuza 6 вийде пізніше, ніж очікувалось, зате демо-версія буде вчасно

Yakuza 6

Pillars of Eternity 2: Deadfire отримала дату релізу

Pillars of Eternity 2: Deadfire

Популярне