Новини

Дж. К. Роулінг поділилася найкращою, на її думку, фанатською теорією

Автор Гаррі Поттера, Дж. К. Роулінг, у своєму Твіттері, розповіла найкращу, на її думку, фанатську історію про директора Гоґвартсу – Дамблдора.

Пройшло сімнадцять років з моменту виходу першого фільму, а люди й досі хочуть насолоджуватись захоплюючим світом чарівника зі шрамом. І за цей довгий час шанувальники встигли висунути досить похмуру теорію про Альбуса Дамблдора.

У фільмі та книзі «Гаррі Поттер і Смертельні реліквії» розповідається історія, яка отримала назву «Казка про трьох братів». Нагадаємо, в казці йде мова про трьох братів, що прийшли до річки, надто небезпечної для переходу. Використовуючи свою магію, вони викликали міст і почали спокійно переходити воду. Однак на півшляху перед ними з’явилась фігура Смерті у плащі, яка була вкрай засмучена від того, що брати «обманули» її, адже раніше всі гинули намагаючись перетнути воду. Смерть була хитрою, тому зробила вигляд що вражена подвигом братів  і запропонувала приз за їхнім вибором. Старший брат попросив наймогутнішу чарівну паличку, середній – камінь, що має силу повертати людей з мертвих. Молодший був мудрішим за своїх братів, і попросив плащ невидимості, щоб Смерть його ніколи не знайшла. Старший та середній вмирають, але третього Смерть знайти не може. Він живе довге життя, а потім передає своєму синові плаща. Після цього Смерть та молодший брат нарешті зустрічаються, і вона вітає його «як старого друга».

Згідно фанатської теорії: Волдеморт – старший брат, Снейп – середній, а Гаррі Поттер – молодший. Тобто, якщо припустити, що це так і є, тоді хто Смерть? За припущенням, єдиним хто підходить є саме професор Дамблдор. У першій книзі він дає Гаррі плащ невидимості, який, за твердженням, був переданий йому Джеймсом Поттером, батьком Гаррі. Плащ супроводжується запискою наступного змісту: «Ваш батько залишив це в моєму розпорядженні, коли помер. Настав час вам його повернути. Поводьтесь з цим добре». Також, в користь теорії, у останній книзі, «Смертельні реліквії», Гаррі входить на станцію Кінгс-Кросс, де його зустрічає Дамблдор «як старого друга».

У цьому, безумовно, є деякий сенс, як мінімум теорія допомагає по новому подивитись на вже відому історію. Ще більшої популярності теорія сягнула після твіта Дж. Роулінг, у якому вона назвала цю фанатську вигадку улюбленою і дуже близькою до світу Гаррі Поттера.

Disqus Comments Loading...
Опубліковано
Максим Кисіль