Зінченко, Жезус та інші футболісти проведуть шоуматч із CS2, щоб зібрати 30 000 000 ₴ для «Айдару»

Клатч Айдару — таку назву отримав збір, організований батальйоном «Айдар» і футболістом Олександром Зінченком. Завершиться ця подія 26 лютого 2024 року благодійним шоуматчем із Counter-Strike 2, участь у якому візьмуть сам півзахисник збірної України та лондонського «Арсеналу», а також щонайменше ще дев’ять відомих постатей зі світів футболу й кіберспорту, з яких оголошено поки тільки колегу Зінченка по «Арсеналу», відомого бразильского футболіста Габрієла Жезуса.

Однак основою події все ж є збір, і проводитиметься він як локально через Monobank, так і міжнародно: через платіжні сервіси PayPal (нагадаємо, досить послідовний в своїй проукраїнській позиції) і Swift (реквізити вказано на офіційному сайті події). Зібрані донати підуть на нагальні потреби українського війська загалом і батальйону «Айдар» зокрема: системи зв’язку та РЕБ, засоби транспортування й захисту військових і, звісно ж, БПЛА.

Зібрати в рамках міжнародної події збираються 30 мільйонів гривень, однак мінімально долучитися до збору можна й демократичними 50 грн, а за донат від 100 грн буде ще й можливість отримати цінні призи. Вірогідність отримати приз тим більше, чим більше сума донату, однак виграють в цій події буквально всі, бо гроші підуть на найважливіше.

Тож долучайтеся до збору й приєднуйтеся до перегляду шоуматчу 26 лютого на каналі студії Maincast.

Disqus Comments Loading...
Опубліковано
Микола Єрьомін