Xbox і Nintendo обмінялися ексклюзивами: підсумки лютневого Nintendo Direct

Перша цьогоріч презентація Nintendo Direct була сконцентрована виключно на проєктах партнерів. Було чимало перспективних та несподіваних ігор, інформацію про які ми зібрали в одному матеріалі.

Shin Megami Tensei V: Vengeance

Розширена версія Shin Megami Tensei V матиме абсолютно нову сюжетну гілку, персонажів, локації, варіації демонів та варіанти відповідей. Крім Nintendo Switch, гра вийде 21 червня на нові платформи, а саме PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One і ПК.

Super Monkey Ball Banana Rumble

Нова частина в серії платформерів про мавпу у кулі матиме більше 200 рівнів та підтримку мультиплеєра на 16 гравців. Гра вийде 25 червня ексклюзивно для Nintendo Switch.

World of Goo 2

Продовження культової головоломки 15-річної давнини про створення конструкцій за допомогою різноманітних за властивостями кульок з’явиться 23 травня у якості консольного ексклюзива Nintendo Switch, а також на ПК в Epic Games Store.

Sword Art Online: Fractured Daydream

Екшн у всесвіті Sword Art Online матиме підтримку як самітного режиму з новою для франшизи сюжетною гілкою, так і мультиплеєра на 20 гравців. Реліз станеться у 2024 на PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch і ПК.

Penny’s Big Breakaway

3D платформер від творців Sonic Mania запропонує гравцям 40 унікальних рівнів в 11 різноманітних світах. Уникайте армії пінгвінів, долайте босів і приберіть гармидер, який влаштували Йо-йо та Пенні вже сьогодні на PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch і ПК.

Gundam Breaker 4

Нова ітерація у відомій франшизі про битви мехів. Серія повернеться до витоків, оскільки дозволить створювати роботів своєї мрії за допомогою обширної колекції мобільних костюмів і деталей. Проєкт матиме, крім кампанії, кооперативний режим до трьох гравців одночасно. Випуск планується десь цього року на PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch і ПК.

Star Wars: Battlefront Classic Collection

Ремастери класичних Battlefront від студії Aspyr з підтримкою мультиплеєра до 64 гравців. Виходить колекція 14 березня на PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch і ПК.

Ender Magnolia: Bloom in the Mist

Сиквел метроїдванії у сетингу темного фентезі, Ender Lilies. Гравцю доведеться пройти чималу кількість небезпечних перешкод, подолати грізних босів та дослідити готичний світ, який повниться таємницями і несподіванками. Реліз на Nintendo Switch відбудеться протягом року, щодо інших платформ інформації поки немає.

Arranger: A Role-Puzzling Adventure

Головоломка, де доведеться досліджувати світ, який рухається разом із головним героєм. Допомагайте дружнім NPC і долайте босів за допомогою логіки у грі з вручну намальованим візуалом. Очікуйте реліз улітку на PlayStation 5, Nintendo Switch і ПК.

Another’s Crab Treasure

Пригодницький екшн про краба, який досліджує морські глибини та перемагає страшний ворогів, від лобстерів до восьминогів. У грі великий акцент на битвах, про що говорять і самі розробники, порівнюючи її з серією Souls. Проєкт запланований на 25 квітня для PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, ПК і в підписці Game Pass.

Disney Epic: Rebrushed

Ремейк платформера про Мікі Мауса 2010 року, який виходив ексклюзивно на Nintendo Wii. Гравцям доведеться розфарбовувати все навколо й досліджувати незвичайні світи за допомогою чарівного пензлика. Гра стане доступна цього року на PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch і ПК.

Monster Hunter Stories

Ремастер покрокового jRPG-cпінофу Monster Hunter, який довгий час був ексклюзивом Nintendo 3DS. Разом із покращеним візуалом гравці отримають ще й артбук, саудтрек та інші цифрові приємнощі. Реліз очікується влітку на PlayStation 4, Nintendo Switch і ПК.

Grounded

Виживастик про зменшених дітей і велетенських комах з’явиться 16 квітня на PlayStation 5, PlayStation 4 та Nintendo Switch з усім функціоналом Xbox та ПК версій, включно з онлайн кооперативом.

Pentiment

Атмосферна рольова гра в середньовічному сетингу від ґеймдизайнера Fallout: New Vegas Джоша Соєра. Гра ще з позаминулого листопада доступна на ПК і Xbox, а реліз на PlayStation 5, PlayStation 4 та Nintendo Switch відбудеться вже 22 лютого.

Endless Ocean Luminous

Ремастер гри з Nintendo Wii про дослідження глибин океану. Проєкт запропонує більше ніж 500 різноманітних видів риб, серед яких присутні навіть зниклі та міфічні, мультиплеєр на 30 гравців і безмежного розміру незвіданий океан, який змінюватиметься кожного разу після занурення. Випустять гру 2 травня лише на Nintendo Switch.

Оновлення щодо вже анонсованих ігор

Unicorn Overlord — тактична ролівка від творців 13 Sentinels сьогодні отримає демоверсію. Реліз планується 8 березня для PlayStation 5, Xbox Series X|S та Nintendo Switch.

Kingdom Come: Deliverance Royal Edition — рольова гра в середньовічному сетингу вже 15 березня з’явиться на Nintendo Switch.

Snufkin: Melody of Moominvalley — квест у всесвіті мумітролів запланований на 7 березня для Nintendo Switch і ПК.

South Park: Snow Day — перший тривимірний онлайн проєкт за мотивами South Park про битву сніжками запланований до виходу на 26 березня для PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch і ПК.

Pepper Grinder — платформер про дівчинку-бурильницю від Devolver Digital отримав демоверсію та вже 28 березня завітає на Nintendo Switch і ПК.

FANTASY LIFE i: The Girl Who Steals Time — виживастик, який називають сумішшю RPG і Animal Crossing вийде 10 жовтня ексклюзивно для Nintendo Switch.

Tales of Kenzera: ZAU — метроїдванія у африканському сетингу від EA Originals з’явиться 23 квітня на PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch і ПК.

Pocket Card Jockey: Ride On! — карткова гра від розробників покемонів, Game Freak, яка колись була ексклюзивом Apple Arcade, вийшла сьогодні на Nintendo Switch разом із демоверсією.

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- Sweep the Board! — вечіркова гра за мотивами франшизи Demon Slayer вийде 26 квітня ексклюзивно для Nintendo Switch.

Contra: Operation Galuga — перезапуск серії Contra отримав демоверсію, а в продажу гра з’явиться 12 березня на PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch і ПК.

Каталог сервісу Nintendo Switch Online сьогодні поповнився класичними іграми від студії Rare, зокрема:

  • Snake Rattle ‘n’ Roll;
  • R.C. Pro-Am;
  • Killer Instinct;
  • Battletoads in Battlemaniacs;
  • Blast Corps.
Disqus Comments Loading...