«Збитки скоротилися у 7 разів» — фінансовий звіт Devolver Digital за 2023 рік

Видавництво Devolver Digital поділилося новими подробицями щодо ефективності бізнесу в минулому році.

Виручка знизилася на 31% порівняно з 2022 роком та склала 92,4 млн доларів. Валовий прибуток, те що залишилося після вирахування витрат підприємства та податків, також впав на 42% та склав 27 млн доларів. Хоча збитки при цьому скоротилися у 7 разів, з 91,5 млн доларів у 2022 до 12,6 млн доларів у 2023.

В першу чергу зниження прибутків пов’язано із відкладанням перспективних ігор на цей рік задля підвищення їхньої якості. Серед них Pepper Grinder, Anger Foot, Stick It to the Stickman, The Plucky Squire і Skate Story. Також літом станеться вихід Baby Steps, а пізніше вийде Neva, нова гра від творців GRiS. Загалом у 2024 планується випустити приблизно 10 ігор, а до 2026 щонайменше 30.

Раніше випущені проєкти забезпечили 83% прибутків Devolver Digital, особливо гарно себе показали Cult of the Lamb та Inscryption. Ігри випущені у кінці минулого року, по типу Wizard with a Gun і The Talos Principle 2, також виявилися успішними. Крім того, Devolver Digital відмовилася від ряду угод із підписковими сервісами через “недооцінювання ігор компанії”.

Головоломку Human Fall Flat 2 планували випустити наступного року, проте відклали до 2026. Перша частина продалася накладом у 50 млн копій.

Disqus Comments Loading...