Український космічний симулятор Jitter має руйнування оточення та керування екіпажем

Комплексний симулятор космічних мандрівок з елементами виживання Jitter від студії Berko Games дасть нагоду дослідити околиці гігантського астероїда, керувати екіпажем й кастомізувати зореліт. Гра має амбітну мету поєднати найкращі риси FTL: Faster Than Light, Heat Signature та Noita.

Ви граєте за бортовий ШІ, що має врятувати екіпаж після таємничої аварії в шахтарській колонії у Головному Поясі Астероїдів. Ви займаєтеся менеджментом кораблів, команди та космічних баз.

Окрім того, гра має механіку руйнування оточення, що заохочує до креативного проходження. Наприклад, ворожий аванпост можна не лише розстрілювати у прямій сутичці, а й захопити його зсередини, чи просто знищити уламками астероїда поряд.

Більше того, ви керуєте не лише корабельними боями, але і сутичками на борту. У грі буде навіть змога вести бій у нульовій гравітації. Цікаво, що члени вашого екіпажу мають унікальні здібності, біографію та характер. Окрім того, вам потрібно пильнувати за одним із головних героїв, бо без нього гра завершиться.

Хоча забавка має мінімалістичний візуальний стиль, але завдяки різноманіттю пропрацьованих механік тут буде чим зайнятися. Також варто зауважити, що гра має офіційну українську локалізацію.

Jitter вийде наступного року на ПК, а також ви вже можете додати гру до списку бажаного. Ще більше про гру можна дізнатися на вебсайті.

Disqus Comments Loading...