«У провалі Sonic Superstars винна Super Mario Wonder» — виправдовуються керівники SEGA

Представники SEGA в останній бесіді з акціонерами на прохання пояснити слабкі фінансові показники Sonic Superstars відповіли, що винна Super Mario Bros. Wonder. Cаме гра від Nintendo, а не менеджери SEGA, які обрали невдалу дату релізу — обидві гри вийшли в межах одного тижня.

Хоча Sonic Superstars загалом гарно сприйняли гравці, вікно релізу збігалося з іграми-конкурентами в одному жанрі (Super Mario Bros. Wonder), а дохід виявився нижчим, ніж прогнозувалося. Розповсюдження франшизи Sonic досі активно триває, ми плануємо продовжити працювати над збільшенням продажів гри.

представники SEGA

Не дивно, що швидкісний платформер Sonic Superstars зовсім не виправдав очікувань видавця, незважаючи на підвищення маркетингового бюджету в зимовий період, колаборації з McDonalds та знижки у 50% на всіх платформах, де виходила гра.

SEGA хотіла отримати настільки ж фінансово успішний продукт, як Sonic Mania, але дуже сильно прогадала з релізним вікном, за що й одразу поплатилася.

Сподіваємося, що помилки будуть враховані й SEGA не повторить ситуацію з Shin Megami Tensei V: Vengeance та доповненням для Elden Ring: Shadow of the Erdtree, які наразі заплановані до релізи одного і того ж самого дня, 21 червня.

Disqus Comments Loading...