EA скасувала шутер про мандалордця від Respawn… але не ігри за ліцензіями Marvel

На тлі реструктуризації Electronic Arts офіційно заявила, що більше не розроблятиме ігри за чужими ліцензіями, а сконцентрується на власних брендах.

Ми завершуємо розробку деяких ігор і відходимо від створення майбутніх проєктів по ліцензованій інтелектуальній власності. На наш погляд, покладатися потрібно лише на власні франшизи в нашій мінливій індустрії.

Зміна бачення дозволить нам підтримувати творчість, прискорить інновації й подвоїть наші можливості у сферах власної інтелектуальної власності, спорту й онлайн спільнот. Це забезпечить гравців розвагами, які їм потрібні сьогодні та завтра.

сказав Ендрю Вілсон, гендиректор ЕА

Президентка Electronic Arts Лаура Міле, повідомила, що Respawn повинна зосередитися виключно на серіях Star Wars Jedi й Apex Legends.

Гра про мандалордця, яка, за чутками, перебувала на ранніх етапах розробки якраз у студії Respawn, першою потрапила під удар і була одразу скасована. Проте плани на третю частину Star Wars Jedi лишилися незмінними.

Портал GameIndustry.biz додав, що скасування гри було частиною плану по реструктуризації, проте раніше анонсовані ігри про Чорну Пантеру й Залізну Людину від студій EA досі в розробці. Принаймні поки що, адже очевидно, що відмова від розробок за чужими ліцензіями набиратиме в ЕА силу поступово.

Disqus Comments Loading...