web analytics

2 000 000 копій за добу! ‎Sons of the Forest увірвалась у топ продажів Steam

Старт гри ‎Sons of the Forest став історичним для студії Endnight Games, адже лише за перші 24 години гра продалась тиражем у більш ніж 2 млн копій. Такий показник просто неймовірний для проєкту в дочасному доступі. І будемо чесними, не кожна ААА забавка нині може похизуватись такими продажами в перший день релізу. Розробник висловив слова вдячності “усім, хто приєднався до нашої подорожі на етапі Дочасного Доступу” на офіційній сторінці в Twitter, а також додав трохи інтриги, натякнувши, що вже найближчими тижнями гравців чекає новий контент.

Наразі гра може похизуватись не тільки продажами, а і стабільним онлайном гравців. Їй вдалось посунути титана ‎Hogwarts Legacy з її максимальним онлайном у 317278 гравців. У Sons of the Forest одночасно було зафіксовано 414257 гравців, згідно з порталом SteamDB.

Sons of the Forest є продовженням гри The Forest 2018 року (яка до цього ще 4 роки була в дочасному доступі). Оригінальна гра з моменту релізу в квітні 2018 року менш ніж за рік подолала позначку в 5 млн проданих копій. Сиквел має всі шанси перевершити цей показник, причому значно швидше. The Forest свого часу стала хітом завдяки чудовому поєднанню елементів виживання з елементами горору. Гра від інді-студії, що пройшла Steam Greenlight, одразу підкорила гравців своєю атмосферою, натхненною культовими фільмами The Descent і Cannibal Holocaust, отримавши схвальні відгуки від гравців і преси.

Нова ж частина бере все, що було в оригінальній грі, і покращує та примножує. Більше крафту, мутантів, лісових загроз і все це на більшій локації. А ще більше нас. Так, тепер ми не наодинці з таємничою загрозою лісу — з нами навіть в синглплеєрі буде пара NPC, один з яких навіть може допомагати гравцеві, виконуючи певні доручення. Але це аж ніяк не впливає на напружену атмосферу перебування в постійній небезпеці. Якщо ж є бажання пограти з друзями, то гра наразі підтримує кооператив до 8 гравців.

Endnight Games подарували черговий хіт, який ще довго триматиметься в топах продажів і онлайну. А якщо гра буде дійсно так наповнюватись контентом, як обіцяють самі розробники, то в подальшому успіху можна і не сумніватись. Як і в тому, що в майбутньому ми побачимо продовження цієї серії.

Автор: Євгеній Сусло

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Принц Дежавю. Перші враження від The Rogue Prince of Persia

therogueprinceofpersiagameplay

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

Hades 2 вийшла в дочасному доступі!

hades 2

Творці Don’t Starve випустили в дочасний доступ роуґлайк-бітемап Rotwood

rotwood

Valheim отримала останнє велике оновлення перед повноцінним релізом

vailehim ashlands

Коли Hades 2 вийде в дочасний доступ?

hades 2

7 Days to Die виходить влітку з дочасного доступу після 12 років розвитку

7 days to die

Офіційний редактор модів для The Witcher 3: Wild Hunt зʼявився у Steam в тестовому режимі

p.ua.Модифікатор