Хочеш підтримати PlayUA?

Завдяки чудовій спільноті PlayUA ми покриваємо основні технічні потреби сайту та оплату публікацій. Є безліч способів підтримати нас, але основний — підписка на Buy Me a Coffee. Якщо ви часто дивитеся розважальні відео чи стріми, тоді підписка на наші канали на YouTube та Twitch ідеально підходять для вас. Також ви можете надіслати разовий донат через Приват24 чи Моно.

BMAC Zelda

Оформити підписку на Buy Me a Coffee

Buy Me a Coffee — платформа для фінансової підтримки улюблених авторів. Щоби допомогти PlayUA, ви можете оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові (дочасний доступ до матеріалів, згадка у відео, стрім на вибір тощо) або фізичні (футболка, стікери, пін тощо) приємнощі залежно від суми донату. Бажаєте підтримати нас та отримати щось на згадку? Оберіть той рівень підтримки, який вам підійде за всіма параметрами.

Підписатися на YouTube

Усі наші підписники на YouTube гарантовано отримують дочасний доступ до відео та згадку про себе в них. Якщо ви любите якісний ігровий контент українською мовою, тоді цей варіант вам точно підходить.

Підписатися на Twitch

Бажаєте дивитися різноманітні ігрові стріми (проходження, враження, подкасти) українською? Тоді підписка на наш канал на Twitch є найкращим варіантом підтримки порталу для вас.

Донат через Приват24

Підтримати PlayUA через Приват24 можна, використавши реквізити:

4149 6293 1933 1476

PB logo

Донат через Моно

Підтримати PlayUA через Моно можна, використавши реквізити:

4441 1111 5280 6257

Mono logo

Для тих, хто просто любить купувати ігри, завжди є можливість придбати щось на Eneba, Epic Games Store чи Humble Bundle, а невелику суму коштів потім отримає портал. Увага! На цих платформах продаються й ігри російських розробників, видавців тощо. Будьте уважними й перевіряйте свій кошик перед покупкою, щоби не підтримувати країну-агресора.

Humble

Купуйте ігрові бандли на Humble Bundle

HumbleBundle — платформа з продажу ігрових бандлів. Ви можете підтримати нас фінансово при купівлі будь-якого набору ігор чи програм. Для цього потрібно перейти за цим посиланням та обрати потрібний бандл. При розрахунку у вас буде змога вирішити, кому відправити найбільшу частку коштів (розробникам, платформі або PlayUA). Ми будемо вдячні за будь-який рівень підтримки.

Купити ігри на Eneba

Купуйте ігри на Eneba та підтримуйте потрал. Переходьте за цим посиланням, при розрахунку вказуйте наш промо-код PLAYUA та отримуйте гарантовані 10% знижки на всі товари (крім акційних). Дозвольте використання кукіс, тоді кожна ваша покупка автоматично буде зарахована для підтримки порталу.

Купити ігри в Epic Games Store

Купуйте ігри в Epic Games Store та підтримуйте портал. При розрахунку в магазинах EGS або Fortnite вказуйте наш код PLAYUA. Це дозволить нам отримати мінімальний % в межах ініціативи компанії для незалежних авторів.