Про PlayUA

PlayUA — українське розважальне інтернет-видання. Пишемо про комп’ютерні і відеоігри, кіноіндустрію та технології загалом.

Про команду

У редакції PlayUA немає вертикального розподілу обов’язків та вузькопрофільних спеціалістів. Наші автори — універсальні і досвідчені ґеймери та журналісти, метою яких є висвітлювати всі значущі події індустрії якомога ширшому загалу. Наразі кістяк команди складають:

Михайло @meekha3l Петрунів — отець-засновник всія PlayUА, контент-менеджер і верстальник в одній особі. 99,99% візуалу, що ви бачите на сайті — це саме його робота.  Вміє вільно грати в шутери на ґеймпаді, чим спричиняє появу сивини у своїх колег.

Олег @AbsoKulikov Куліков — головний редактор і автор текстів. Змушений знати якщо не все, то дуже багато. Може забалакати вас до смерті, щойно ви підкинете йому вдалу тему. Інколи спить.

Антон @AtorZn Зімін — Менеджер з великої літери. Рушій прогресу, Великий мотиватор, слизький Боніфацій — ось лише короткий перелік його прізвиськ.

Роман @UltramarinUa Береговий — регулярний кастер і півкастер. Апологет стратегій і штатний знавець всесвіту Warhammer. Бородатий.

Богдан @Lamerdinio  Зіновий — найголовніший відеороб. Його руки регулярно створюють PlayNews, Порадники Ґеймера та інші ролики. Може монтувати уві сні.

Оксана @Kraka Зорка — золотий голос PlayUA. Озвучує відео в перервах між розтинами колись живих людей.

Віталій @Erleke Тарнавський — Самий необ’єктивний оглядач ігор по версії PlayUA. Наше бородате Сонечко та стрімер. Любить лисиць

Вова @vovatool Вітовський — молодший відеороб. Упевнено мітить на лаври найголовнішого. Невдало жартує у 95% випадків.

Макс @Max13Mars Калашник — пише про комікси та стрімить Гаррі Поттера. Знає все про Камінці нескінченності та може перелічити усіх жінок Росомахи та Шрека.

З питань про співпрацю звертайтесь за адресою [email protected].

Як долучитися до PlayUA?

Дуже просто. Надіслати листа на адресу [email protected], у якому розповісти, які маєте навички, досвід і який проект ви хотіли би реалізувати на порталі.

Засади діяльності порталу

  • У своїй фаховій діяльності журналісти, рецензенти та інші працівники PlayUA дотримуються принципів тотальної суб’єктивності під час висвітлення подій і явищ українського і світового ігро- чи кіноіндустрії.
  • Левова частка діяльності порталу спрямована на пропаганду придбання ліцензійних копій ігор та формування ігрової спільноти.
  • Будь-які спроби образ чи приниження когось із відвідувачів на сторінках сайту караються перманентним баном.
  • Основна мета діяльності — стати рупором українського та світового ґеймінґу.