web analytics

Актуальні розіграші та загальні положення

Вітаємо, шановні учасники наших конкурсів!

На цій сторінці ми зведемо в одному місці основні умови проведення наших вікторин та конкурсів з деякими додатковими коментарями про них. Ми це робимо з метою максимального пояснення нашим найактивнішим та найприскіпливішим учасникам, що, чому і як ми робимо для них та інших бажаючих виграти в наших конкурсах. Звертаємо вашу увагу, що цей текст є лише доповненням до конкурсних публікацій.

Ми щиро вдячні всім учасникам за їх увагу та бажання бути з нами. Дякуємо вам за вашу довіру. Ми проводимо конкурси вже більше 4 років і майже кожного тижня. Кожен розіграш транслювався онлайн на нашому Twitchі-каналі та його запис публікувавсь на нашому Live-каналі на Youtube. Останнім часом ми не встигаємо вчасно проводити трансляції розіграшів, але бажання ділитися з нашими підписниками квитками, мерчем, ключами, книжками та комп’ютерним обладнанням в нас залишилось. Тому ми провели опитування серед учасників наших конкурсів (декілька розіграшів вряд) та отримали дозвіл від вас публікувати результати конкурсів без відео записів. ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ТАКУ ДОВІРУ ТА ЛОЯЛЬНІСТЬ. Завдяки цьому у нас вивільнилось більше часу, щоб робити для вас ще більше цікавого контенту, продовжуючи ділитись з вами цікавими призами! Повірте, ми продовжуємо відповідально перевіряти всі профілі учасників конкурсів перед тим, як віддати їм приз.

Першочергова мета наших конкурсів — зробити подарунок нашим РЕАЛЬНО ІСНУЮЧИМ підписникам! Якщо під час розіграшу нам не подобається сторінка учасника з будь-яких причин, які можуть викликати підозру в тому, що профіль створено лише для участі в конкурсах, ми будемо ігнорувати такий профіль. Наприклад, забагато конкурсних репостів, забагато підписок, неможливість швидко знайти потрібні підписки серед купи інших підписок конкретного учасника тощо.
Ми дуже просимо поважати наш час та працю, як і ми поважаємо вас.

Якщо ви берете участь у конкурсі, це означає, що ви згодні з написаними нами правилами в цьому тексті та в самій конкурсній публікації. Сподіваємось,що ви з розумінням поставитеся до наших рішень.

Також не забувайте виконувати всі умови конкурсу та відкривати свої підписки для перевірки. А також зробіть, будь ласка, так, щоб потрібні підписки у Facebook були “на поверхні” списку. Для цього достатньо перепідписатись на спільноту. Це всього 2 кліки мишкою.

Дякуємо!

Актуальні розіграші і конкурси