1 500 000 за 2 тижні — вампірський виживастик V Rising став новим хітом Steam

Вампірський виживастик V Rising вийшов у дочасному доступі Steam і блискавично здобув популярність, неабияк здивувавши свої творців. І днями розробники зі Stunlock Studios повідомили, що за 2 тижні з часу релізу V Rising продалася накладом у понад 1,5 млн примірників!

У V Rising ми граємо за молодого вампіра, якому слід побудувати власний замок і стати найвеличнішим упирем з часів Дракули. І хоча гра в трейлерах спокушає відрами вампірського колориту, видовищною боївкою зі застосуванням чарів і можливістю набігати на людські поселення, щоби напитися свіжої крові,  основний ґеймплей не відрізняється від інших виживастиків: більшість часу в грі ми будемо збирати ресурси та розбудовувати свій замок.

V Rising має кооперативний режим, якщо вам захочеться будувати своє вампірське панство разом із друзями, і PvP для особливих забіяк — там ви зможете вчиняти набіги на замки інших гравців, але і свою домівку доведеться тоді захищати втричі сильніше.

Як і належить проєктам у дочасному доступі, V Rising регулярно отримуватиме покращення й новий контент у прийдешні місяці. До версії 1.0 розробники планують довести гру десь за рік — звісно, якщо у світі ще чого не станеться.

Disqus Comments Loading...
Опубліковано
Олег Куліков