$135 доплати в Evolve

C

Упевнені, що за умови придбання сезонної перепустки Evolve, ви не пропустите жодного DLC? А от і ні! Схоже, у компанії-видавця 2K рекордні плани на кількість платних пошматованих частинок кооперативного шутера Evolve. Аби зрозуміти це, достатньо перейти до крамниці Xbox Store. Усього там нараховано 44 доповнення, що не входять до Season Pass. Їх загальна вартість — 135 доларів і 56 центів (!!!). Для порівняння: сама гра коштує 60 зеленясиків. А реліз відбувся ще зовсім нещодавно.

Звісно, більшість із додаткового контекту, який пропонується за додаткову платню — набори скінів і тому подібне — не впливає на ігролад. Та навіть враховуючи це, дивуєшся такому надмірному бажанню нажитись на гравцях. Складається враження, що перед нами фрі-ту-плейний проект — але ж ні. Хоча на початку розробки Evolve і планували росповсюджувати умовно-безкоштовно, згодом від цього відмовились.

EA, твій хід! :)

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Predator Helios Neо 16 (PHN16-71) — ігровий ноутбук 2024! Intel Core 13, RTX 4060

acer predator neo ua thumb

NBA 2K24 отримає консольний кросплей

nba 2k24 all editions

Драйвові паралелепіпеди. Враження від LEGO 2K Drive

LEGO 2K Drive

Gearbox придбала студію, що спеціалізується на 3D-технологіях

Gearbox

Отримайте багато хітів 2K за 16 доларів у новому наборі від Humble Bundle

2k megahits bundle

GTA V нарешті перестала бути хітом продажу

Humble Bundle випустили набір з хітами 2K Games

2k megahits bundle

Marvel’s Midnight Suns все ж вийде цього року у грудні

Marvel's Midnight Suns