144 герци та 4к. Три нові ігрові Монітори від Acer

Автор: Віталій Тарнавський @erleke

Компанія Acer представила багато нових продуктів у розширених лінійках Predator і Nitro, зокрема три нові ігрові монітори для широкого кола геймерів, від професіоналів найвищої ліги, яким потрібні найкращі технології, до тих, хто час від часу грає задля розваги. Також компанія Acer першою розпочала поставки ігрових моніторів із сертифікатами TÜV Rheinland Eyesafe. Ці монітори випромінюють менше інтенсивного синього світла в порівнянні зі стандартними для галузі РКД.

Наші новітні ігрові монітори оснащені найсучаснішою технологією, яка забезпечує геймерам безперервну роботу та зручну ергономіку пристроїв, – зазначив Віктор Х’єн, президент підрозділу цифрових дисплеїв компанії Acer Inc. – Наші ігрові монітори Predator приваблюють геймерів, яким потрібна максимальна потужність. Ці монітори вже зарекомендували себе як надійні та якісні, їм надають перевагу професійні геймери та користувачі, що просто хочуть розважитися. Нові монітори Predator і Acer Nitro випускаються з різними розмірами та дизайном і підійдуть майже всім, хто бажає придбати ігровий монітор

Predator XB273U NX – казкова швидкість для професійних геймерів

Ігровий монітор Predator XB273U NX створено для геймерів, які бажають отримати максимум вражень від гри. У цьому 27-дюймовому моніторі реалізовано останні інновації для ігор і відображення, на панелі WQHD (2560 × 1440) із високою частотою оновлення 275 Гц усе відображається реалістично, плавно і без переривань, навіть коли об’єкти швидко рухаються через весь екран. Цей монітор має сертифікат VESA DisplayHDR 400 і охоплює 95 % спектра DCI-P3, тому кольори на ньому яскраві, а чорний має відчутну глибину. Для додаткового покращення використовується технологія Acer Agile-Splendor IPS, тому зображення кристально чисті, навіть якщо дивитися під значним кутом.

За допомогою технології NVIDIA Reflex Latency Analyzer, яка нещодавно з’явилася, геймери, що беруть участь у змаганнях, вперше зможуть точно виміряти затримку системи, аналізуючи натискання кнопок миші. Завдяки NVIDIA G-SYNC зображення під час гри не буде перериватися, а контрастне співвідношення та колірна палітра збільшаться до 0,5 мс (від G до G).

Predator XB323QK NV – 31,5 дюйма та роздільна здатність 4K

Новий ігровий монітор Predator XB323QK NV із діагоналлю 31,5 дюйма підтримує NVIDIA G-SYNC, має роздільну здатність UHD (3840 × 2160) і високу частоту оновлення 144 Гц. На додаток до надзвичайно плавного зображення, яке забезпечує ця технологія, ігри виглядають приємно та жваво завдяки яскравій колірній гамі й охопленню 90 % діапазону DCI-P3. Монітор оснащено матрицею Acer Agile Splendor IPS і має сертифікат VESA DisplayHDR 400.

Acer VisionCare 4.0 – комфортніша гра

Обидва нові монітори серії Predator XB3 мають Acer VisionCare 4.0 – повний набір технологій, що допомагають захистити очі користувачів під час тривалих ігрових сесій і турнірів. Acer VisionCare 4.0 включає програму LightSense, яка регулює яскравість екрана відповідно до навколишнього освітлення, а також AdaptiveLight, ColorSense і ProxiSense – набір технологій, які визначають рівень освітленості довкілля для автоматичного коригування яскравості та колірної температури монітора.

Обидві моделі першими у світі отримали сертифікат TÜV/Eyesafe. За допомогою інноваційної підставки Acer ErgoStand користувачі зможуть вільно регулювати різні кути нахилу та висоту моніторів і виставити оптимальне положення для найкращого куту огляду.

Acer Nitro XV282K KV – монітор 4K UHD із підтримкою найновіших ігрових консолей

Користувачі Nitro XV282K KV занурюються у вражаючі світи з неймовірною деталізацією завдяки панелі IPS із роздільною здатністю 4K UHD (3840 × 2160), контрастним співвідношенням 100 000 000 : 1 для відображення з високою різкістю та охопленням палітри DCI-P3 на 90 % для відтворення насичених кольорів. Цю панель із частотою оновлення 144 Гц і часом відгуку 1 мс оснащено також технологією AMD FreeSync Premium, тому рендеринг кадрів виконується майже миттєво. Крім того, Acer Nitro XV282K KV має порт HDMI 2.1 і кабель, тож можна без клопоту підключити найновіші ігрові консолі 4K UHD 120 Гц із VRR.

Монітор також отримав сертифікат TÜV/Eyesafe і оснащений новою технологією Acer Agile-Splendor IPS для створення зображень, які виглядають чіткими навіть під значним кутом.

Ціни та наявність у продажу

  • Монітор Predator XB273U NX надійде до продажу в Україні у серпні 2021 року за початковою ціною 31 290 грн.
  • Монітор Predator XB323QK NV надійде до продажу в Україні у серпні 2021 року за початковою ціною 34 290 грн.
  • Монітор Nitro XV282K KV надійде до продажу в Україні у серпні 2021 року за початковою ціною 24 990 грн.

Останні статті

Час дивитися класику на YouTube: путівник по Universal Monsters

Автор: Микола Єрьомін

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

Автор: PlayUA

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

Що показали в перших двох епізодах «ВандаВіжн»

Автор: PlayUA

ВандаВіжн / WandaVision

Огляд ґеймерської софи Cougar RANGER

Автор: Зімін Антон

Портативна революція: історія Nintendo Game Boy

Автор: PlayUA

Четверта фаза Кіновсесвіту Marvel буде адаптувати «Династію М» (Теорії КВМ)

Автор: PlayUA

Теорії КВМ

Під ялинку: Українські бренди та товари, які ви захочете подарувати #ҐеймериТежЛюди

Автор: Зімін Антон

Під ялинку: Україномовні артбуки за хітовими іграми

Автор: Владислав Папідоха

Світ гри Ghost of Tsushima

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: